Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A tulajdonos velem akarja...

A tulajdonos velem akarja kifizettetni a vízóracserét, nekem mi közöm ehhez?

Figyelt kérdés

Hét hónapja lakunk az albérletben,most kaptunk levelet a fővárosi vízművektől,hogy lejárt a mérőórák hitelessége.A tudlajdonost rögtön felhítam,de ő velem akarja kifizetetni a cserét,mondván,ha nem akkor fizessek ezen túl általányt.Majdnem 30e lenne a csere.Megteheti ezt?Én vízórásan vettem ki a lakást,az általánnyal sokkal roszabbúl járnék!

A másik gond,hogy a tulaj vidéki,nem akar feljönni emiatt Bp-re,én meg akkor hogy intézzem el?Azt mondta megadja az adatait és hamisítsam oda az aláírását a szerződésre...


2012. febr. 14. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
a gazember!
2012. febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Mi van a szerződésedben?

Ha benne van h vízórával veszed ki, akkor nem reklamálhat.

Ha nem tetszik neki, akkor mond h keresel mást, ha nagyon patog akkor mondd h bepereled szerződésszegésért, illetve kártérítést is követelsz mert idő előtt ki akar rakni.

2012. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ha vizorasan vetted ki akkor neki kotelessege biztositania a vizorat.

ne hamisits semmilyen alairast mert te utheted meg a bokad. neki kell ezt elinteznie.

2012. febr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ehhez valóban semmi közöd, csak annyi kötelességed van, hogy szólsz neki a levélről, nem fizettethet ilyesmit veled.

Nincs semmilyen jogalapja a követelésének, ezt nyugodtan megmondhatod neki. Hogy hogy intézi el, az már az ő dolga, meg kell mondani, hogy tőled lehet általányos, de mivel nem így vetted ki a lakást, azt nem fogod fizetni.

Persze azért összeveszni nem érdemes vele, mert a kaukció miatt kiszolgáltatott helyzetben vagy. Próbáljátok értelmes emberek módjára megbeszélni!

2012. febr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Helyileg hol lenne,és hány óra van?
2012. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!