Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A XI. kerületben a Hamzsabégi...

A XI. kerületben a Hamzsabégi út milyen környék? (Főleg a vége, a Budaörsi út felé. ) Milyen emberek élnek arra? Elég lepukkantak kívülről a házak, viszont az udvarukon sok szép kocsi áll. Nem cigányos? Vagy a XI. kerületben nincs is gázosabb rész?

Figyelt kérdés

2012. febr. 15. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

nyugi, azért a 11 még nem a rózsadomb :P

errefelé is vannak lerobbantabb részek, viszont szerencsére a dakoták kevesen vannak. a zűrös rész inkább a kelenföldi pu. környékén van.

a Bartók Béla út és a Budaörsi közt lévő szakaszra gondolsz?

szerintem az egy teljesen normális rész, talán kicsit forgalmas, zajos, mert ott van a buszgarázs, és van jelentős átmenő forgalom.

viszont nem suttyók laknak arrafelé, sok szép gondozott kert van, zöld rész.

találtál ott valami jó kecót?

2012. febr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

gyanítom, hogy a buszgarázs környékét mustrálgatod...főleg a volt biztosító melletti lakóparkot...


ha simulékony vagy és kigyúrt...tele pénzzel...

2012. febr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Béreltem ott lakást, nekem tetszett, nyugis volt...
2012. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó hely! Igen, valóban kívülről lepukkant, de cigányok nincsenek. 11.kerületben egyedül a Keserűvíztelepen élnek nagy számban cigányok. Hamzsabégi utat nagyon is ajánlom, mivel a környéken nőttem fel és sosem ért atrocitás. Forgalmas a buszgarázs miatt, ahogy előttem is írták, de meg lehet szokni. Jó a közlekedés, ott van egy kis termelői piac is, a Tamás Bátya Kunyhója, ill. egy pizzéria is. Bölcsi, suli, ovi is van a közelben.
2012. aug. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!