Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Költöznétek a Kolosy tér...

Költöznétek a Kolosy tér környékére? (Lajos utca Szépvölgyi úthoz közel eső része. ) Milyen ott élni? Nincsenek gyanús alakok (cigányok)? Vagy azok a Bécsi úton vannak inkább? A közlekedés milyen? Dugók?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 06:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Közel van a Daubner cukrászda :)
2012. febr. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán! De kicsit elfogult vagyok.
2012. febr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

a környék előnyei, amik budapest sok részén nem magától értetődőek:

-jó közbiztonság, kirabolni még sosem akartak itt, de még be sem szólt senki egyszer se. cigókkal nagyon ritkán találkozom, olyannal akitől félni kéne pedig soha.

-közelben jó kirándulóhelyek, pl hármashatárhegy, margisztiget,

-nagy többségben jól szituált, kultúrált lakossággal

-jó infrastruktúra, éttermek, üzletek, bulihelyek

-közel a belváros, a tömegközlekedés pedig minden irányba jól kiépített

hátrányai:

-nagy forgalom, rossz levegő. annak ellenére, hogy óbuda zöldövezet, sajnos van egy-két forgalmas útja, mint a lajos utca is vagy a bécsi út, szentendrei út.

-a környéken a háztömbök régiesek, szerintem a lakásokra költeni kell majd egyre többet hogy modernizálva legyenek.

2012. febr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a mindenre kiterjedő, informatív választ! :)
2012. márc. 19. 11:16
 5/5 anonim válasza:

a környéken dolgoztam 7 évig. elég nagy a forgalom, még a kis utcákban se találni parkolóhelyet. A forgalom miatt szerintem Kolosy tér nem túl ideális otthonnak.

Hétvégén szebb oldalát látod a környéknek. Amúgy meg mindenhol vannak hü@@ék..

2012. márc. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!