Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol árulnak csomagoláshoz...

Hol árulnak csomagoláshoz használandó hungarocell törmeléket? Nem tudom mi a neve pontosan.

Figyelt kérdés
Törékeny árút szeretnék postán feladni, mibe csomagoljam? Törékenyként lesz feladva, de milyen eszközök, anyagok vannak még, amik védik a terméket?
2012. febr. 23. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
elmész egy panel hőszigetelésre, onnan nyugodtan vihetsz el annyi törmeléket amennyit csak akarsz.
2012. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Erre gondolsz?

2012. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Polisztirol gyöngy . . . ez az!

Köszi!

2012. febr. 23. 21:02
 4/7 anonim ***** válasza:

A polisztirol gyöngy nem arra való.

Túl apró hozzá, nem tudod semmi alá berakni mivel olyan könnyű, hogy szinte folyadékként viselkedik.

Akármit beleraksz lesüllyed alulra, főleg ha ez egy csomag és rázkódik.

Arról nem is beszélve hogy rosszul fújod ki a levegőt közben és tele lesz az egész ház, és hetekig szedegetheted majd.


Inkább ilyet vegyél.

[link]


Üdv.

2012. febr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van, már rájöttem én is időközben.

Térkitöltő hab az tökéletes, és venni kéne valahol még légpárnás fóliát. Kérdés az, hogy hol kapok ilyent a közelben. XVIII. ker. Most neten keresgélek ....

2012. febr. 24. 11:27
 6/7 hell-ikon ***** válasza:

Szerintem minden normálisabb (nagyobb) papír írószerben lehet kapni.

Ezenfelül még akár gazdaboltban is de nem hiszem, hogy 50 méteres tekercsre lenne szükséged:D Bár nem tudom, talán lehet venni egyéni méretre vágva is, nem muszáj egy teljes tekercset megvenni.

2012. febr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Légpárnás fóliát sikerült venni, már csak térkitöltő habot kéne találni.
2012. febr. 24. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!