Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Meg lehet ragasztani a szemüve...

Meg lehet ragasztani a szemüvegem?

Figyelt kérdés
Sajnos csak holnap vagy azután tudom a szemüvegem elvinni szemüvegeshez, mert letört az egyik orrtámasza. Kibírná, ha holnapra egy erős ragasztóval odaragasztanám vagy csak rontana a helyzeten? Nagyon rossz a látásom így nem igazán bírnám ki nélküle :(

2012. febr. 26. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze ragaszd meg nyugodtan. Ha megfogja a ragasztó, akkor lehet, el sem kell menned a szemüvegeshez...


Mondjuk a ragasztás kivitelezésére kíváncsi vagyok, mert ha nincs a szemeden, akkor rosszul látsz. Ha viszont rajta van, akkor hozzáragasztod az orrodhoz! ;)

2012. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetetlen. Se a fémragasztó, se a pillanatragasztó nem fogja meg, ha fém keretes. 5 perc alatt letörik újra. Már csomószor jártam így én is... De ha műanyag, akkor lehet, hogy meglehet ragasztani, de olyanom még nem volt.
2012. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 fúróferkó ***** válasza:
A kis papucsot egy kis csavar rögzíti.Majdnem biztos,hogy a kis furatos szem törött el.Nem tudod megragasztani.A gyors megoldás az lenne ,ha lenne otthon akármilyen régi szemüvegkeret ,egy kis órás csavarhúzó és ideiglenesen ki kell cserélni az orrtámaszt.
2012. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én meg nem tudtam, hogy lehetetlen, és megcsináltam...
2012. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

19:57

Kamuuuuu! Milyen ragasztóval sikerült, áruld már el? Mert se az epoxy, se a kétkomponensű, se a fémepoxy nem fogja meg...

2012. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig kétkomponensűvel sikerült!
2012. febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mákos...
2012. febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy ragasztó nemigen fogja meg, nemhogy egyből letört, oda se ragadt, de vártam másoktól a megerősítést :) Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 27. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!