Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit jelent ha a WC lefolyó...

Mit jelent ha a WC lefolyó részénél ahol szokott állni egy kis víz az most mindig elfogy onnan?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 09:35
 1/7 vizgazfutes ***** válasza:

Sok mindent jelenthet.


Társasház? Családi?


Kicsit kevés az info, hogy pontos választ lehessen adni.

2012. márc. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja bocsánat, családi ház és ezelőtt sose volt ilyen. csőtörés van?
2012. márc. 4. 11:26
 3/7 fúróferkó ***** válasza:

Lehet egy törés,repedés lent a hattyúnyak fenekén.Ha a csésze alsó széle nincs körbekenve cementtel,vagy valami más tömítővel,akkor talán meg lehet nézni mi történik,ha színesített vízet,(céklalé,hipermangános víz)öntesz bele, és figyeld a csésze kontúrjánál lent a járólapon.Ha pirosat látsz az annak a jele ,hogy elszökik a bűzelzáróból az anyag.

Vagyis ki kell cserélni a klotyót.

2012. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hu azt már észrevettem, hogy néha vizes körülötte. Csak nem tudtam, hogy most pára csapódott e le, vagy a macska hugyozta körbe. De megőrülök ha ki kell cserélni a wc-t. Az nem 2 Ft gondolom.:S

Köszi.

2012. márc. 4. 18:18
 5/7 fúróferkó ***** válasza:

Igen nem olcsó a cucc sem a munkadíj sem.De ha átmenetileg megelégedsz vele ,talán olcsóbban is megoldhatod,ha csak repedés van,nem hiányzik az anyag.

Ha vizet láttál,akkor valószínű a törés,de az előbb javasolt színező módszerrel győződj meg róla.

(Csak nehogy úgy járj mint én egyszer régen.Én is "folyadékot"láttam,azonnal rohantam a hogy csinálják meg.Hazaérve látom ám semmi törés ,csak a deszka és fajansz között kispricceltem a fáradt hűtővízet.))

Aztán vegyél kétkomponensű műgyantát!A festékboltokban lehet venni kb 2000 Ft!

Szárazra töröld ki a WC csészéd alját ,egy ruhával töröld ki egészen hátranyúlva kanyarban,ameddig csak tudsz.A ruhába akassz egy drótot,nehogy eltűnjön a kezedből.

Benzinnel,vagy higítóval zsírtalanítsd a felületet.És kend ki műgyantával ,2 rétegben.

Egy darabig talán megoldódik a probléma.

2012. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6-8 ezerért vehetsz egy új vécécsészét, kicserélni meg egy ügyesebb pasi is ki tudja. Ha van ilyen a környezetedben, akkor felesleges kenegetni a régit és várni, hol ereszt majd újra.
2012. márc. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fúróferkó ***** válasza:

Az a helyzet Kedves #6-os ,van ám ma Magyarországon sok család,ahol talán az egyetlen vagyontárgy egy repedt WC csésze.A 6-8 ezer pénz meg ( ha van egyáltalán)talán gyógyszerre ,vagy a gyereknek cipőre kellene.

Talán olvastad a kérdező megjegyzését is.Hú az nem 2 Ft!

2012. márc. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!