Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Étolajra jöhet hangya? szombAt...

Étolajra jöhet hangya? szombAton főztem, és szoba másik sarkában tettem le az okajat. A rezsón és ahol letettem, nem bírom 2 napja irtani a rengeteg hangyát, hiába takarítottam fel, reggelre millió.

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:
a hangyák mindenre jönnek, tavaly tél óta próbálom őket irtani, mindent kipróbáltam már de hiába, jelenleg egy kis tálkába tettem domesztoszos vizet és abba dobálom bele őket, eddig ez az egy amitől megdöglenek, időigényes de tuti halál
2012. márc. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tavaly minket is elleptek a hangyák. Az egyik szobában a sarokban jöttek százszámra a hívatlan szárnyas,és szárny nélküli vendégek. Én is több dolgot kipróbáltam a kiirtásukra,és megfékezésükre. Ami végül bevált az most lehet,hogy vicces lesz,de először is meglocsoltam azt a helyet,ahonnan bejöttek(fontos,hogy pontosan oda!) higítóval,majd kicsit később rászórtam kb. két csomag sütőport,majd még némi szódabikarbónát is,és láss csodát,még aznap szedték a sátorfájukat a kis élősködők(már amelyik nem hullott el az előbb említett "koktéltól").

Remélem tudtam segíteni.

2012. márc. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!