Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Jelenlegi családoddal, a...

Jelenlegi családoddal, a linkelt képek közül, melyik házat választanád, amelyben élnél velük?

Figyelt kérdés

1) [link]


2) [link]


3) [link]


4) [link]


5) [link]


Ha egyet muszáj választanod melyik lenne amiben eléldegelnél a családoddal? Indoklást is kérek, hogy miért pont azt választottad:)

Köszönöm


2012. márc. 11. 19:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

A negyedik eléggé kilóg....


Amúgy az 5.-ben laknék :)

2012. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

2 vagy 3, mert ez a kettő tetszik

a 2) azért mert szép zöld körülötte minden

a 3) az meg azért mert modern és nagyon mutatós


az 5-be biztos, hogy nem költöznék, mert nem igazán kedvelem az élő vizet és elég balesetveszélyesnek tartom egy pár éves gyereknek

2012. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Bocsi indok lemaradt, azért mert különleges, víz mellett van, és szerintem az a legszebb.
2012. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
az elsőt. Az a legszebb, legnagyobb, szép helyen van, simán elfogadnám:)
2012. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
Én a 2.-ra szavaznék ha választhatnék,elég nagy,ha jól látom talán faház,ami nagyon tetszik.Növények,füves udvar,szóval ez jön be legjobban.De jó még a 3.,az 5. meg egy következő életemben:)
2012. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
A másodikban. Szeretem az ilyen stílusú házakat (azt hiszem, ez craftsman vagy colonial). Simsezek, és mindig ezt a stílust részesítem előnyben, mikor házakat építek. :) Szóval nálam ő a tuti befutó.
2012. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:

nekem az első tetszik


de amúgy bármelyiket elfogadnám, ha esetleg valaki nekem akarná ajándékozni :D:D

2012. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat :)

Én az ötödiket választanám, de még nincs családom 'párommal' és barátnőimmel, ott laknék:)

2012. márc. 11. 19:48
 9/32 anonim ***** válasza:

Az 1.-ben!

Lapostetős, nem tartom kényelmesnek az olyan felső szintet, ami tetőtérbeépítéses. A fedetlen terasz sem túl jó. Akkor inkább egy csak egy erkély. A tó sem szimpi, meg a túl sok zöld. Olyan bogaras, szúnyogos érzetet kelt.

2012. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
első
2012. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!