Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú távon melyiket választa...

Hosszú távon melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Adva van két ember. Az egyikbe szerelmes vagy, kiváló családanya/családapa lesz belőle, de nem túl jó vele az ágyban. Aztán adva van egy olyan ember, aki az előzőtől annyiban tér el, hogy szereted, de nem vagy belé szerelmes, ő is kiváló családapa/családanya lenne, és jó vele az ágyban. Kiváncsi vagyok, hogy mi alapján választanak a nők, illetve a férfiak ilyen esetben.
2011. dec. 27. 11:43
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
nem kavarok két emberrel egyszerre, így nem kell választanom ;)
2011. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
90%

Számomra egy fontos szempontot kihagytál.

Minden embernek vannak hibái. Bennem az a kérdés merül fel mindig, hogy együtt tudok élni az adott hibáival is, ez még a belefér kategória, el tudom ezeket viselni?

2011. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
A kérdés lényegét nem értetted.
2011. dec. 27. 11:54
 4/41 A kérdező kommentje:
Az elsőnek írtam hogy nem érti a kérdés lényegét.
2011. dec. 27. 11:55
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Tehát azzal, akibe szerelmes vagy, vagy azzal, akivel jó a szex?

Nehéz kérdés... a szex fontos dolog, de szerelem nélkül nem éri meg összekötni az életünk valakivel.

2011. dec. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Alexandra! Tegyük fel, hogy a hibáikkal is együtt tudsz élni.
2011. dec. 27. 11:56
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
de értem a kérdés lényegét, jobban, mint gondolnád - én nem kavartam két emberrel egyszerre, az exem igen...
2011. dec. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Ok.
2011. dec. 27. 11:58
 9/41 anonim ***** válasza:
47%

Ez esetben nálam mindkét kapcsolat halálra lenne ítélve.

Tegyük fel, hogy akkor akibe szerelmes, nem változik az ágyban. És aki jó az ágyban, abba soha nem leszek szerelmes.


A jó szex nélkül előbb-utóbb számomra halottá válik egy kapcsolat. Illetve, ha nem alakul ki a szerelem, én akkor is dobbantok.

2011. dec. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
62%
de miért nem jó a szex azzal akibe szerelmes vagy??általában akkor a legjobb a szex ha még szerelem is párosul hozzá...legalábbis nekem..
2011. dec. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!