Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Emeletes ház lábánál lévő...

Emeletes ház lábánál lévő kocsmával kapcsolatban nincsenek vmi korlátozások?

Figyelt kérdés
Mert elég idegesítő, hogy egész nap ott ülnek a kocsma bejáratánál kint és monoton dumálnak,röhögcsélnek (meg mindent amit egy kocsmában szoktak a puruttya emberek). Erre nincs vmi korlátozás, h csak bent csinálhatják vagy ilyesmi (bár ez a h.lye dohányzás elleni törvény miatt, ugye percenként kijönnek cigizni), de elég idegesítő, h ezt kell hallgatnom 1 méterre felettük az ablakból (ha be van csukva akkor is)...
2012. ápr. 2. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs, aki kocsma felett lakik, annak ezzel kell élnie vagy elköltözik máshová
2012. ápr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kocsma felett nem jó lakni.... vagy valami ilyesmi, ha jól hallottam.
2012. ápr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sajnállak és megértelek.

egyébként itt az elő példa, hogy kibszott nagy marhaság volt betiltani a bagózást a kocsmákban, mert lehet hogy a 10 bent ülő nembagós örül, de 100 lakó meg bosszankodik.


tegyél panaszt a rendőrségen, vagy az önkormányzatnál. ha sokan panaszkodnak, akkor bezárják a kocsmát, vagy bírságot szabnak ki. ha sok helyen megtörténik ez, akkor majd a vendéglátósok mennek asztalt csapkodni az illetékes szervhez, és talán rájönnek, h nettó baromság volt meghozni ezt az idióta törvényt.

egyébként sajnálom a kocsmárosokat is, meg a vendégeket is, mert őket murvára senki nem kérdezte erről, egyszerűen behozták ezt a hülye rendeletet, aztán kb mindenki szív miatta.


el is határoztam, h innentől bojkottálni fogom a kocsmába járást. itthon legalább szankciók nélkül dohányozhatok az erkélyemen, és sört is ihatok olcsóbban.

2012. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Elég sajnálatos, h nincs erre mód, rendőrségre nem szeretnék menni, mert igazából nem randalíroznak, vagy kiabálnak, csak hát tudjuk milyenek, akik kocsmába járnak és iszogatnak... ez a dohányzás ellene törvény tényleg egy nagy marhaság volt, még így is, hogy nem dohányzom... Akkor azt hiszem, nicns más, el kell tűrnöm, mondjuk ez télen még nem tűnt fel, mert ugye akkor bent voltak és be volt csukva az ajtó, nekünk meg az ablak, de így most kint ülnek, nekünk meg ki van ynitva az ablak. Én nemrég költöztem ide, és így egyetemistaként azt hiszem nem a legjobb helyet választottam, főleg, hogy az alattam és felettem lévő meg állandóan zenét hallgat:D Na mind1, legalább a lakótársak jófejek:) Köszi a válaszokat:)
2012. ápr. 2. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!