Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miskolc, Középszer utca mi a...

Miskolc, Középszer utca mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Miskolcon tervezünk lakást vásárolni a barátnőmmel, a Középszer utcán viszonylag baráti áron vannak eladó ingatlanok. Érdekelne, hogy mi a véleményetek a környékről? Közbiztonság, lakóközösségek, laknak e roma származásúak...


Az Avasról sok rosszat hallani és ugye ez az utca az avas alján található....


Előre is köszönök minden választ...


25/F



2012. ápr. 4. 21:59
1 2
 1/17 anonim válasza:
61%
Hogy laknak-e ott romák?Annyi cigányt még életedbe nem láttál amennyi ott van.Helyetekbe messzire kerülném azt a környéket.Szerinted miért olyan olcsóak ott a lakások?Talán azért mert aki teheti lelép onnan.
2012. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Középszer közepén lakom 2 éve.


Kb a 60-as számig jó a környék,a fellette levők már nem.

Én imádtam itt lakni,tényleg jó környék,tömegközlekedés még itt elfogadhatónak mondható,boltok,meki,posta közel.


Viszont csótányos lett majdnem mindegyik lakás,nem tudom honnan jöttek,de már elegem van,én épp most költözök.

Albiban laktam,másfeles,kb 3-3,5 millióért fogják árulni,kis felujitásra szorul.

Ha a bogarak nem zavarnak,akkor nyugodtan nézelődj itt.


Ha kérdésed van,nyugodtan

2012. ápr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Akkor azt mondjátok hogy olcsó húsnak híg a leve? Nagy ívbe kerüljük az utcát mert csótányos és feketék laknak a lakások nagy részében?


Pedig olyan szép lakások vannak 5-5.5 Millióért.


Adnátok egy pár tippet hová érdemes költözni Miskolcon belül?

2012. ápr. 6. 12:31
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

második vagyok.


Én ami alapján lakást keresek,az az hogy ne legyen sok roma,ne legyen bogár,kevés legyen a rezsi,és jó legyen a közlekedés.

Igy belváros,(szeles utca,vörösmarty,király utca,környéke)

győri kapu,(győri kapu,vologda,kiss ernő és környéke

petneházi bérházakig népkerttől,(corvin utca-csabai kapu és a környéke)

búza tértől reptérig(szentpéteri kapu és a közvetlen utcák).

Belvárosban szeéchenyin semmiképp,jó áron árulják őket,de penészesek,és a villamos miatt repedeznek.

Avas olcsó,de veszélyes,főleg a barátnődre nézve.Én nem vagyok félős lány,de gázsprével közlekedek az avason nappa is.

Újgyőri főtértől kifele Diősgyőr megint nem ajánlott.

József Attila út eleje még elmegy,de csak nagyon az eleje,utána szintén nem tul barátságos hely.

Ami még jó,az hejőcsaba városrész (csabavezér út,egész kifele nyékládháza fele),csak az drága szerintem.


De ha konkrét utca,hidrdetés van,akkor leirhatod,mondok véleményt.

2012. ápr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"Igy belváros,(szeles utca,vörösmarty,király utca,környéke)

győri kapu,(győri kapu,vologda,kiss ernő és környéke

petneházi bérházakig népkerttől,(corvin utca-csabai kapu és a környéke)

búza tértől reptérig(szentpéteri kapu és a közvetlen utcák). "

Basszus! Cigányok mindenhol vannak, nem? Csótányok is. Amiket te felsoroltál, ott is. Ez a régi, dohos szellőzőrendszerek átka.(Ja,a cigányok nem). Egyébbként a betelepültek okozzák a gázt, nem azok, akik 30 éve ott élnek. A kérdező pedig menjen el, nézzen szét személyesen és tekintse meg a környéket. A lakások meg azért olyan olcsók, mert padlón van az ingatlanpiac. HA lakást akarsz venni, akkor inkább a hármas-ütemben nézelődjél. Vagy a Vörösmarty lakótelepen, esetleg a Katowicze, vagy a Bulgárföld.

2012. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
65%
Sziantén 25/F, én a Testvérvárosok útján (a középszer melleti utcában) vettem lakást és hát félek is kicsit. És sajnos igen, az olcsó húsnak mindíg híg a leve. Szóval akkor válaszd ha csak erre van pénzed ahogy én is jártam. Mostanában 3 Mft alatt is kapni ott lakást. Ha van rá több akkor 3. ütemet ajánlom ha mindenképp az Avason keresel. Mindenki tudja aki érdekelt hogy finoman szólva sok a roma, meg a fészekrakós történetet. II. ütemben semmiképp se!
2012. ápr. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Bambanyul! Nem csak azért ilyen olcsók mert mindenhol olcsók mostanában. És ez az olcsón belül is a legolcsóbb aminek tudja az okát aki ott lakik, vagy oda akar költözni...
2012. ápr. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért 8-10 éve az Avason is megkérték ám az árát még a 37 nm-es lakásoknak is, rendesen. Ugye? Ott éltem, ott dolgozom, látom milyen. Semmivel nem rosszabb, mint bármelyik nagyvárosnak a vízfejjé dagadt lakótelepe. Az meg külön hátrány, hogy a törvénytelen módon besegített deviáns polgároktól nem könnyű megszabadulni. De azok nélkül is elég magas az egy négyzetkilométeren élő lakosok száma. Ahol sok az ember, ott sokfélék is. Nem mindenki képes tolerálni a másikat hosszútávon. A Testvérvárosok tudomásom szerint nem is a legzsúfoltabb, legforgalmasabb része az Avasnak.
2012. ápr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

8-10 éve még jó könyék volt,sőt,még 3 éve is amikor ide költöztem.

Most körülbelül egy bő fél éve kezdett el romlani a helyzet és már nem lesz jobb.

2012. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Csak jobb lehet... én spec. ilyen "vízfejjé dagadt nagyvárosi lakótelepből", konkrétan budapest békásmegyerről érkezem és örvendek hogy távozhatok is onnan, végre tellett saját lakásra ha csak erre is. Csak kapjak munkát...már a buszon azt mondták úgyse fogok:s Nemtudom, miért
2012. ápr. 17. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!