Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miskolc, Középszer utca mi a...

Miskolc, Középszer utca mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Miskolcon tervezünk lakást vásárolni a barátnőmmel, a Középszer utcán viszonylag baráti áron vannak eladó ingatlanok. Érdekelne, hogy mi a véleményetek a környékről? Közbiztonság, lakóközösségek, laknak e roma származásúak...


Az Avasról sok rosszat hallani és ugye ez az utca az avas alján található....


Előre is köszönök minden választ...


25/F



2012. ápr. 4. 21:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Dehogy nem találsz. Ha mész utána, akkor fogsz. Mindent meg kell nézni bármilyen is, csak utána lehet véleményezni. De menni kell, nem otthon ülni. Akkor is, ha valahol mosolyogva azt mondják, értesíteni fognak. Inkább mondják húsz helyen, mint egy-kettőn mert akkor nagyobb a valószínűsége, hogy valahonnan valóban értesítenek.
2012. ápr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszöntem mindenkinek, sokat segítettetek
2012. máj. 5. 16:07
 13/17 anonim ***** válasza:
hogy döntöttetek végül?
2012. máj. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem Középszer lett belőle, hanem belváros. igaz nem annyiért sikerült venni, mint a Középszeren, de remélem jól döntöttünk.


Olyan előfordulhat, hogy Miskolc egyes részein eltérő díjszabású a víz, villany, távhő? Remélem a belvárosban sem drágábbak mint máshol. A tulajdonos elmondása szerint a távhő max. 30 ezer volt télen, de ősszel szerelik fel a költségmegosztókat......

2012. máj. 13. 14:27
 15/17 anonim ***** válasza:

nem,viz,villany ugyanannyi

(villany 50Ft/kwh, viz 370 ft/m3, szennyviz 260/m3-ez összeadik ugye,illetve a viz felmelegitési dija a távhőben jelentkezik,aminek köbmétere 980 Ft körül van)

Távhő ára másfeles lakásnál télen 22 volt a max,55-ben 28ezer (valós adat most februárra,előbbi nekem lakás,utóbbi ismerősöké,és sok lakást megnéztem,én vagyok aki irta h albit keresett)

Távhőnél van egy 2800Ft-os alapdij,amit fizetsz ha semmit nem csinálsz,akkor is.Ehhez jön az amit használsz,most már ugye csak a melegviz dija.Télen pedig a fűtés dija olyan 3300Ft/GJ.

Gáz,mármint amin főzöl az általánydija,mind1 mennyit használsz,3 hónapra 4ezer forint körül van

2012. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod kedves utolsó, sokat segítettél.
2012. máj. 19. 13:50
 17/17 anonim válasza:
Sziasztok , még mindíg rossz a környék ? Leginkább a 40-26 ig érdekelne , kinek mi a meglátása?
2013. ápr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!