Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Nektek mit...

Egyetemisták! Nektek mit fizetnek a szüleitek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 18:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Amíg kollégista voltam, addig a koleszdíjat (11000 ft), a telefonszámlámat (3000 ft), a bérletemet (2500 ft) és minden hétre kaptam 3000 ft-ot ételre stb, emellett hozhattam otthonról annyi ételt, amennyit akartam. Mióta albérletben lakom a vőlegényemmel azóta a koleszdíjat ugyanúgy odaadják, emellett a telefonomat fizetik, illetve néha kapok pár ezer ft-ot, de ritkán, és ha hazamegyek, akkor ugyanúgy hozhatok otthonról ételt mint korábban. Én ezt sem várnám el tőlük, de azt mondják, hogy ez a minimum, ennyivel azért támogatnak.
2012. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
46%
Mindent albérlet 50 plussz reszi 20 körül zsebpénz havi 100
2012. ápr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
60%
Lakás, számlák (telefon is), vonat, néha helyi bérlet, esetleges rendkívüli költségek (könyvek) és havi 20k költőpénz.
2012. ápr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
és mondjuk fizetnek olyanokat, mint pl. mozi, vagy havi sportbérlet, esetleg ha elfogy valamelyik sminkcuccotok?
2012. ápr. 9. 18:25
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
Otthon lakom, így a kaját, a tusfürdő, sampon, ilyesmi közös. A bérleteimet magamnak veszem, és minden egyéb mást, amire szükségem van (telefon egyenlegének feltöltése, stb.). A tandíjat diákhitelből fizetem.
2012. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
mindent magadnak fizetsz? :O
2012. ápr. 9. 18:28
 7/28 A kérdező kommentje:
és miből van pénzed rá?
2012. ápr. 9. 18:28
 8/28 anonim ***** válasza:
91%

"és mondjuk fizetnek olyanokat, mint pl. mozi, vagy havi sportbérlet, esetleg ha elfogy valamelyik sminkcuccotok?"


Nem. Egyáltalán nem. Ha cipőre, csizmára van szükségem, vagy egyéb ruhadarabra, mert tönkrement, és nincsen másik, általában azt is magamnak kell, de van, hogy úgy alakul, hogy nem. Konktaktlencsét használok, azt is magamnak fizetem.


Persze nem mindig jön össze, hogy mindent megvegyek, amire szükségem van, de igyekszem azért. Anyukám egyedül nevel minket, és próbálok minél kevesebb költséget hárítani rá.

2012. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

mégegyszer megkérdezem:


honnan van pénzetek ennyi mindenre? mármint a saját pénzed honnan van?

2012. ápr. 9. 18:31
 10/28 anonim ***** válasza:
86%

"mindent magadnak fizetsz? :O"


Hát, attól függ, mit értesz a "minden" alatt.


"és miből van pénzed rá?"


Mondjuk úgy, hogy dolgozom? :D

2012. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!