Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szomszéd nem engedi kirázni...

A szomszéd nem engedi kirázni a szőnyeget. Van joga hozzá?

Figyelt kérdés

4. emeleten lakunk közvetlenül alattuk a 3.-on van ez a vénasszony...(bocsánat csak ideges vagyok!) és a múltkor elkapott minket a lépcsőházba..elkezdett veszekedni velünk,hogy az ő csendéleti nyugalmát megzavarjuk(könyvet szokott olvasni az erkélyen.) amikor kirázzuk a szőnyeget..eddig nem szólt érte pedig csináltuk ugyanúgy most valamiért ránk szállt,biztos unalomból hisz egyedül él.. most is kiráztam kb 1 fél órája,mert most értem rá takarítani! erre fél percre rá jön fel és csönget...ilyenkor este már nem ül kint az erkélyen!! :S

nagyon bogaras..:S ha legközelebb leszólít és letámad mit feleljek rá? :/

segítsetek!


2012. ápr. 10. 20:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ja,azt elfelejtettem írni,hogy nem ám nagy szőnyegról van szó amit simán ki lehet porszívózni! Hanem átlagos méretű rongyszőnyeg amit ugye lehetetlen!

Egyik válaszoló nagyon rávilágított a lényegre..mi is itt lakunk már több mint 10 éve és még egyszer sem láttam senkit aki levitte volna a szőnyegét és kirázta volna...

ő meg nem is nagyon takarít szóval nem értem mi a baj...

2012. ápr. 12. 20:28
 12/14 Hortobagyi ***** válasza:
81%
Lusta disznó vagy. Vedd elő a porszívót és porszívózd ki a szőnyeget. Az új házirend, nem csak a por miatt tiltja a szőnyegrázást, meg a porrongy kirázását. Azok belélegzése, súlyos egészség károsodást okozhat. A Te hugyos piszkos porod, a hajszálaid, a piszkos szösz-mösz, a lábadról, a cipőben bevitt moszatok, rovarok, súlyos allergén érzékenységet okozhatnak. Peched van mert egy öregasszonnyal állsz szembe e téren. Egy tökösebb pasi lecsavarná a golyóidat. Az sem mentség ha be vannak zárva az ablakok, az ajtók. Nem csak hagyományos nyílászárók, hanem a műanyag nyílászárók is engednek a huzat erejének. És átengedik a piszkot a koszt az allergén porokat. Van egy jó hírem is. Az új házirend törvény rendelet szerint, komoly büntetés szabható ki a lustákra. Elegendő 2 tanú, vagy egy jó fénykép. Szóval húzza meg magát minden poroló. Tessék elővenni a porszívót, vagy levinni a kijelölt szőnyegporolóhoz a szőnyeget. Nota-bene, ha már olyan koszos a szőnyeg hogy reménytelen a tisztítása, kölcsön kérhetsz egy száraz-nedves porszívót. Segítségével, szebb, és tisztább lesz a szőnyeged, mint újkorában. Kölcsönzési díj 4 órára 5-600 Ft.
2016. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ha reggel 6 és este 10 között csinálod akkor nem szólhat semmit.
2019. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Hortobagyi ***** válasza:
Miskolcon még a portörlőt is tilos kirázni! Szőnyeg kirázás? Alapos büntetés jár mind a kettőért. Nagyon helyesen! Használd a porszívódat, vagy vidd le! Környezetszennyezés, Allergia ezek mindennapos témák. Szégyellje magát aki árt a környezetének! Jogos a büntetés!
2019. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!