Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti hisztek a szellemekben...

Ti hisztek a szellemekben vagy már találkoztatok is eggyel?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy nem jó kategóriába írtam,ezért bocsánat.Na,mi a válasz? Kíváncsi vagyok rá.És ha találkoztál szellemmel milyen volt,mi történt?

(Csak normális válaszokat kérnék,mert nem buggyantam meg,csak kíváncsi vagyok.!!!!!!!) megértését köszönöm.



2012. ápr. 23. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszek bennük,és 77 év alatt nem találkoztam eggyel sem,sőt a családom,ismerőseim körében sem találkozott senki szellemmel.
2012. ápr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szellemek természetesen léteznek, de jobb dolguk is van, mint velük bratyizni. Komolyan mondom: léteznek, gyakran itt járkálnak közöttünk, de nem mutatkoznak és ritkán lépnek kapcsolatba velünk, mert miért tennék.

Nem találkoztam még soha szellemmel. Ahogy az emberek 99%-a.

2012. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én magam részéről nem találkoztam eggyel sem, de a férjem többször mesélte, hogy "emberek" ültek az ágya szélére, és szól is hozzájuk, de nem válaszoltak vissza. Egyik sem volt ismerőse. Majd a mennyezet felé felszálltak, eltűntek.

Mindezt elmondta a munkatársaimnak, és egy kollégám mondta, hogy ilyent az ő nagypapája is mesélt neki, ők Kolozsváron élnek, mi meg Budapesten.

2012. ápr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Persze hogy találkoztam már szellemmel!Épp hogy csak új suliba kerültem,első tanítási órán egy hófehér nő jött a terembe.Hangja halk,rekedt.Szeme nagy,ijesztő,"gülü".

Óra végén közelebb mentem hozzá,és olyan valószínűtlen volt.



Lehet hogy csak a sok púder?

2012. máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
már idéztünk a barátnőimmel egyszer és nemsoká megint megpróbáljuk na az t nem mondhatja senki hogy nincsenek mert már láttam és amikor megidéztünk egy másik embert a kályhán előbukkan az árnyéka mintha elsétált volna k kályhán és akkor már tuttok hogy ő az kicait féltem de amint elsétál utána már nem is látuk de még néha megborzongok a rá gondolok (most is)
2012. júl. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!