Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mázolásért sok a 1000ft/m2-es...

Mázolásért sok a 1000ft/m2-es munkadíj?

Figyelt kérdés

Végzős festő vagyok és azt mondták a szakmabeliek hogy mázolásért minimum 1000ft-ot elkérhetek négyzetméterenként.

Elmentem egy helyre felméri mert mázoltatni szeretett volna az illető. Kerítésmázolásról volt szó olajfestékkel.

Felmértem a kerítést ami fa bábukból volt és végül a négyzetmétert beszoroztam 1000ft-tal, és így jött ki a munkadíj. Az anyagok külön kellett volna megvenni.

Az öregasszony ki volt akadva, ő ezt sokallotta érte, pedig ha megsaccolom hogy mennyi időmbe került volna, még nem is jártam volna túl jól.

Kizárt hogy elszámoltam volna magam felméréskor mert odafigyeltem rá hogy ne hibázzak.

Az öregasszony vagy én nem vagyok tisztába az árakkal?

Az interneten kb 2200ft/m2-t írnak a vállalkozók.


2012. máj. 4. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha neten enynit írnak akkor az öreg nem volt tisztában az árakkal, de hát öreg, tuti a nyugídja 60 körül van szal csoda hogy megél :D
2012. máj. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos ez van. Ha azt mondta volna hogy mehet a dolog akkor kb 3 napig tartott volna mire előkészítem és 2 soron lefestem. Így napi 6000-et kerestem volna.
2012. máj. 4. 14:21
 3/3 anonim ***** válasza:

1200ft m2. festés ez 2rétegben van

glettelés gépel kézel 600m2.2réteg be csiszolva

dryvit 2000 2500 m2. minden benne

szinezés magában 1200,.ft m2

alapozó plusz 350ft m2.

ezek sima árak és mindent te veszel meg.

2012. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!