Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ingatlanirodát keresek,...

Ingatlanirodát keresek, amelyik tényleg megbízható, mostani tapasztalat?

Figyelt kérdés

1 éve hirdetem magánúton a lakásomat, de sajnos alig-alig van érdeklődő. Tudom, hogy most válság van, meg pang a piac, de most nem is emiatt keresnék ingatlanirodát, hanem azért, mert nincs időm állandóan megújítgatni a hirdetéseimet, állandóan figyelni mikor, hol járnak le a képek (amiért sok helyen ugye fizetni kell), mikor mit kell megújítani...

Szóval egy olyan ingatlanirodát keresek, aki tényleg hirdeti a lakást, aki tényleg tesz azért, hogy el tudják adni, ahol az ingatlanos kijön, felméri a helyzetet, akár elkíséri a vevőket hozzánk. Szóval tényleg megdolgozik a pénzéért.

Valakinek mostanában van tapasztalata jó ingatlanossal?

Pest megyei ingatlanról van szó amúgy.


Köszönöm!



2012. jún. 5. 14:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Csökkentsd az ingatlan árát annyival, amennyit az ingatlanosnak kéne adjál, és rögtön el fogják vinni. Te végeredményben ugyan annyit fogsz kapni, a vevő meg olcsóbban tudja megvenni, szóval mindenki jól jár.
2012. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Már nagyon sokkal csökkentettem az árát az 1 év alatt.

Jelenleg baromi jó áron vagy a többi ekkora és ilyen állapotú lakáshoz képest.

De azért köszi a választ!

2012. jún. 5. 14:57
 3/17 anonim ***** válasza:

Döglött a piac, csodát ne várj, mindenki csak eladni akar.

2009 tavaszán az első bedőlés után kezdtem először én is ingatlanossal, de semmit nem értek, így fölmondtam a szerződést, levittem annyival az árat, amit ők kaptak volna, és 1 héten belül eladtam a lakásomat (Bp. belső VII), és pár napra rá vettem az agglomerációban egy házat.


Privátban küldj kérlek egy hiredetési linket, kíváncsi vagyok.

2012. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Mi 2009 tavaszán vettük, és hiába akkor kezdett bedőlni, könnyebb volt akkor még eladni.

Most az árcsökkentés lófüttyöt sem ér.

Lemehetek én több millióval is, akkor sincs rá garancia, hogy 1 hét alatt megveszik (és mivel másik lakást akarunk belőle venni, ezért nem fogom eladni fillérekért).

Linkem jelenleg nincs, leszedtem mindent.


70 m3, 3 szoba, konyha, fürdő, erkély, garázs, pince, 4 lakásos társasházban, közös udvarral, 1989-ben épült, Bp-hez 10 km-re jó közlekedés mellett, belsőleg felújított, 12 M.

2012. jún. 5. 16:06
 5/17 anonim ***** válasza:

A baj ott van, hogy agglomerációban társas/ikerháznak nincs értéke, és hogy mostanában 12-ért már kertes házat is kapni... Ahol én lakom, ott 15-ért új építésű iker-fél is kapható, de a kutya sem viszi...


Megpróbálhatod az ingatlanosokat (inkább helyit), de sok jóval nem tudlak biztatni.

2012. jún. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

A helyi ingatlanossal nem szeretnék kezdeni, nem dolgozik jól. Rajta keresztül kerestünk másik lakást, de jóformán le sem tojta a fejünket, tehát eladni úgy tűnik nem képes, pedig ez lenne az ő érdeke is...


Tudom, látom, hogy sok jóra nem számíthatok, de azért megadnám azt a lehetőséget magamnak, hogy keresek egy jó ingatlanos, hátha. Ezért érdekelne mások ingatlanos tapasztalata.


Itt egy kertes ház sajnos nincs 12 M-ért, drágábbak jóval, még alkudozás után is. Ha lenne 12 M-ért, akkor simán lemennék még az árban. Az új építésű lakások is jóval drágábbak sajna.

2012. jún. 5. 16:28
 7/17 anonim ***** válasza:
én a nagyobb cégeket tudom ajánlani, de ezen belül is fontos, hogy jó legyen a közvetítő személye. Ha nem válik be, úgy látod, hogy nem dolgozik rendesen, kérheted, hogy kerüljön át máshoz a megbízás.
2012. jún. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, én is így gondolom, csak jó lenne, ha valaki személyesen is ismerne egyet és tudna valakit ajánlani. De ha más nem, akkor átkérem majd magam máshoz, ha az illető nem felel meg.
2012. jún. 6. 13:41
 9/17 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Dolgoztam a Duna House-nál, ha megírod hol van az ingatlan, és esetleg ismerem az ottaniakat, akkor tudok ajánlani! :)
2012. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én ajánlani nem tudok, csak azt, hogy kihez ne! A Home and Office Menagement Kft-vel soha senki ne szerződjön mert kegyetlenül átvágnak. Undorító bagázs úgy, ahogy van! Alaposnak, korrektnek tűnnek, aztán ott vágnak át és húznak le pénzzel, ahol csak tudnak. Mi most harcolunk!
2012. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!