Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbízható, jó nőgyógyászt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízható, jó nőgyógyászt keresek /XX. Ker. (Pesterzsébet) /Lányok, hölgyek, kismamik tapasztalat?

Figyelt kérdés

Kedves hölgytársak, ha valaki tudna nekem ebben a problémában segíteni, nagyon örülnék neki. Az SZTK honlapján 2 szakembert tüntettek fel, de nincs róluk egyéb információm. Szeretnék végre egy megbízható, kedves és jó orvost, mert már elegem van a rossz élményekből.

24L



2012. máj. 24. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a második kerületben találtam egy remek nőgyógyászt, ugyan én tizenhetedik kerületi vagyok.

Dr Koniorczyk Katalinnak hívják. Amikor először mentem nőgyógyászhoz, nagyon meg voltam szeppenve és midnenképp nőt szerettem volna választani, mert elég szégyellős vagyok. Ugyan sokan azt mondják, hogy a női nőgyógyászok durvábbak és tapintatlanabbak, róla ez egyáltalán nem mondható el. Nagyon kedves és segítőkész. Ha nem gond, hogy nem a te kerületedben van, akkor érdemes megpróbálni. Annyi infó, hogy a Kapás utcában levő sztk-ban rendel, tehát fizetni nem kell,viszont népszerű orvos, ezért sokat kell váni, mire bekerülsz.

2012. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)
2012. máj. 24. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!