Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakás ajtót mivel lehet...

Lakás ajtót mivel lehet hangszigetelni?

Figyelt kérdés
Most született kisbabám és a folyosóról nagyon beszűrődik a zaj. (4 lakás tartozik hozzá)Mivel tudnám tompítani,mert sokszor felriad a baba a folyósóajtó becsapódására és a kinti hangokra.
2009. júl. 2. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a lakásotok szigetelésétől, nyílászáróktól függ a zajbeszűrődés.

Ha esetleg segít, néhány tapasztalatom:

Egyszer jártam egy irodában, ahol vastag bőrrel borított ajtó volt, abban valami puha anyag (sajnos nem tudom, mi, pedig ez jó megoldás lenne), és onnan semmilyen zaj, beszéd nem szűrődött ki. Nagyon drága ajtónak nézett ki.

Egyik gépektől hangos munkahelyemen normális ajtók voltak, de a fal gyékénnyel volt beborítva, és ez védte a szomszédos helységeket.

2009. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a zenesuliban voltak ilyen steppelt műbőrrel borított ajtók, elég jól működtek.
2009. júl. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is elég jól hangszigeteli az ajtót, ha vastagabb padlószőnyeget ragasztotok rá. Nálunk az öcsém szobáján van ilyen, mert állandóan hangosan szól nála a zene, és így épp, hogy csak halkan kiszűrődik.
2009. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki segítségét.
2009. júl. 2. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!