Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kékkővel tényleg tisztán...

Kékkővel tényleg tisztán lehet tartani egy 10 m3- es puha falu medencét?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok ebben a témában?? Hallottam olyat is aki csak hypo-t tesz a medencébe, másoktól meg ezt a kékkövet (rézgálic) hallottam. Egészséges ez?? Nem káros a gyereknek ha véletlenül lenyeli a vizet???
2009. júl. 6. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyik sem egészséges! De mind a kettő magakadályozza, hogy algák és baktériumok szaporodjanak el a vízben, ami még egészségtelenebb lenne, mint egy minimális rézgálic, vagy hypo. Én lehet, hogy a Neomagnol tablettát javasolnám.

Gyerekkoromban úsztam, és a debreceni gyógyfürdő 2 méterese is elég klóros volt. Semmi bajom nem lett... sőt... addig a 3 évig míg úsztam, nem voltam beteg, nem voltam influenzás, de még náthás sem. Ezek szerint jót tett egy kis hypós orr- és szájöblítés... nomeg persze a sport jótékony hatása sem elhanyagolható!

2010. jún. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!