Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » S. O. S. Panellakásba éjjel...

S. O. S. Panellakásba éjjel gyakran betörhetnek?

Figyelt kérdés

Mert sokszor eléggé félek, hogy be fognak törni hozzánk, akkor is ha nem vagyok egyedül, de most meg fölleg és a záraink nem a legjobbak:(

És itt még az sincs, hogy elbújjak valahova vagy ilyesmi.

Légyszi valaki nyugtasson meg, mert nem bírok elaludni így:(



2012. jún. 24. 23:22
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

kicsit érdekesen lett megfogalmazva a kérdés, bocsi:)

ha ég a villany akkor azért gondolom nem mernek bejönni, ugye??

2012. jún. 24. 23:23
 2/17 anonim válasza:
75%
Nincs beléptető kapu nálatok, ahol be kell írni egy kódot és így csak az mehet be akinek tényleg dolga van ott? A zárat cseréltesd le ha ennyire aggódsz :D
2012. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
79%
Társas házba szerintem nem nagyon mernek betörni,mert ott általában mindig van otthon valaki valamelyik szomszéd lakásban.
2012. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Lényegesen kevesebbszer, mint családi házba. A panelban éjjel általában otthon vannak az emberek. A falakon keresztül bőven hallani sok mindent.A folyosó is zeng, ha netán benyomnak egy ajtót.Aludj nyugodtan.
2012. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

köszönöm:) ezt a kérdést előbb is feltehettem volna, anyu rám hozta a frászt, direkt élvezi:(

5 emeletes a ház és tényleg zeng az egész lépcsőház, ha éjjel valaki csak kinyitja az ajtót, nemhogy feszegetné vagy hasonlók

nincs beléptetőkártya, csak kulcs elöl-hátul

2012. jún. 24. 23:31
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Panelba mindig nappal mennek be mégpedig úgy, hogy jelölik az ajtókat!
2012. jún. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hát nálunk erre volt példa..kapucsengőn bejelöltek bizonyos neveket, gondolom ezért...
2012. jún. 24. 23:45
 8/17 anonim válasza:

Nálunk a lépcsőházban olyan "okosan" van megoldva a bejárati ajtó, hogy fölötte van egy 1 méter x fél méteres színes ablak, hogy ne legyen sötét a lakásban az előtér.

Van olyan lakó, aki vett biztonsági ajtót. Jól mutat a huszon sok helyen záródó tűzálló ajtó felett egy üveglap. :D

Aki be akar törni, benyomja és bent van, minek akkor az ajtó? :DD


Nekem is ilyen ajtóm van, de befalaztattam felül az ablak helyét. Legalább megvan a biztonság ábrándja :)

2012. jún. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
de az üveg nem törik össze, ha benyomják? vagy annyira nem értek hozzá végülis.
2012. jún. 25. 00:00
 10/17 anonim válasza:
100%

Mi az, hogy megjelölik a lakásokat, ezt nem teljesen értem?:)


A kérdésre, szerintem este semmiképp nem türnek be, főleg nem úgy, hogy otthob vagytok, azért egy panel nem olyan nagy, h be tudjon osonni úgy, hogy ne vennétek észre. Amásik meg hogy minden áthallatszik a szomszédba, mert gondolom ott is vékonyak a falak. Meg menekülni sem tud semerre, mert mindenhol lakások vannak.

2012. jún. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!