Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Érdemes-e az Otthon Centrum...

Érdemes-e az Otthon Centrum ingatlanközvetítőhöz fordulni?

Figyelt kérdés
Lakást szeretnék bérelni és láttam náluk 1-2 jó hirdetést. Ők is úgy működnek mint a legtöbb, hogy x összeget kell fizetnem egy címlistáért?? Ha igen, mennyit kérnek és ér-e valamit az a lista?

2012. jún. 27. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sőt a legtöbb másik közvetitő se.


Neked ingyenesen megmutatják a lakást, ill. ha kibérled sem kerül semmibe. A tulajdonostól kapnak 1 havi bérleti dijnyi pénzt sikerdijként.

2012. jún. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

címlista? azt csak a lehúzós kamu irodák csinálják.


egy normális, magára valamit adó iroda csak a tulajtól kér 1 v. 2 havi bérlati díjat a közvetítésért.


mi már adtunk el velük lakást és vettünk is, korrektek, normálisak voltak.

2012. jún. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Bár még okosabb nem lettem,egy negatív és egy pozitív vélemény :) :) én sem szívesen fordulok közvetítőhöz,de sajnos ha így folytatódik muszáj lesz,mivel szinte az összes neten levő hírdetés vmilyen közvetítőé :/
2012. jún. 28. 06:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

?

Nem értem a válaszodat, én is meg a másik válaszoló is azt mondtuk, hogy a normális ingatlanirodák nem cimlistát adnak, hanem bemutatják a lakást. Neked nem kell fizetned semmit. Nem volt itt egy negativ vélemény se.


Ha felhivsz valakit és mondjak, hogy neked kell fizetned valamit (pl cimlistáért), akkor válasz egy másik normalis ingatlanirodat, ami neked ingyenes lesz. Ennyi :)

A mai vilagban az irodak 95%-a már csupán a tulajdonostól szerez jutalékot.

2012. júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%

hmm, lehet én voltam félreérthető ezzel: "Nem, sőt a legtöbb másik közvetitő se. "


Ez erre volt válasz: "Ők is úgy működnek mint a legtöbb, hogy x összeget kell fizetnem egy címlistáért??"


Másszóval: nincs gond az otthon centrummal. :)

2012. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!