Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ma vettem egy ventilátort a...

Ma vettem egy ventilátort a Tescoban (álló Orion). Olyan hangos, hogy a tvt is alig hallani tőle. Normális ez?

Figyelt kérdés
Azt beszéltük h holnap vissza visszük mert ez így marhára idegesítő hogy ilyen hangos....már kétszer raktuk össze de ugyan olyan hangos...ja még a fokozatok sem működnek rajta...Ugye a ventilátornak nem szabad h hangja legyen? Csendes, nem? Mert ha mindnek ilyen a hangja akkor inkább megsülök :( volt nekünk annó de annak nem volt hangja úgy emlékszem. Ettől aludni sem lehetne.

2012. júl. 4. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért hangos, mert ócska vacak. Normális ventilátornak alig van hangja.
2012. júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Így néz ki?

[link]


Csak, mert mi is ilyet vettünk 2db-t (egyet az én szobámba, egyet anyáék szobájába) kb 2-3 hete.

A mienk nem hangos, nincs hangja, viszont annyira gagyi és sz*r fajta, hogy az enyém 3 bekapcsolás után leégett (forró volt a teteje, a másiknak nem) és utána be sem kapcsolt... Amúgy ennyit az Orion "márkáról", mert a Dvd-nk is sz*r (az is Orion)

Visszavittük a Tescoba és szerencsére már nem volt több ilyen, úgyhogy 200 ft ráfizetéssel vettünk egy torony ventilátort (igaz, Tescos) és nagyon jó, egész hűvös levegőt fúj, ez is ugyanúgy forog és még időzítője is van :D

A másik Orion még működik, de ki tudja az is mikor adja be a derekát...

Azt hiszem többet Oriont nem veszünk (jó, igaz, ha kifogjuk, akkor működhetnek rendesen, de ennek nem nagy az esélye)

2012. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ja és 6500ft/db volt, a torony pedig 6700ft
2012. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igen olyan mint a képen. és 6000 valamennyi volt...ez a típusa: OF1-S16. milyen az a torony ventilátor?
2012. júl. 4. 20:34
 5/15 A kérdező kommentje:
ja igen tudom melyik a torony. és az jobb mi a hagyományos? az nem "fúj" kevesebbet?
2012. júl. 4. 20:36
 6/15 A kérdező kommentje:
most olvasom a fórumokat és sokan azt írják hogy ezek a hagyományos ventilátorok hangosabbak a torony v oszlop ventilátor viszont halk és hűvös levegőt fúj. Szerintetek ha vissza visszük h mégsem ilyet akarunk hanem oszlop ventilátort, akkor ki lehet cserélni arra is?
2012. júl. 4. 20:51
 7/15 anonim ***** válasza:
ki, csak ne orion legyen
2012. júl. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
egyébként két fajta van kirakva orion és tescos...hát nem tudom legyen rohadtul hangos...lehet ilyen toronyventilátort kéne venni, mert azt olvastam most 2 fórumon is hogy semmi hangja a hagyományossal szemben...
2012. júl. 4. 21:15
 9/15 anonim ***** válasza:

orion, tesco, mind a kínai gagyi legalja

még mindig jobb izzadni ingyen, mint egy olcsó szrral mászkálni a tescoba cserélgetni, ebben a rohadt melegben

2012. júl. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hát sajnos a 4.emeleten valahogy próbál az ember szerezni valamit ami kicsit elviselhetőbbé teszi ezt a meleget...az biztos hogy holnap ott a helyszínen kipróbáltatjuk és megnézzük hogy milyen...remélem lehet ilyet...
2012. júl. 4. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!