Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek VIII....

Mi a véleményetek VIII. kerületről Üllői út és társai? Nagyon veszélyes ott estefelé menni gyalog?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
már sokat javult a közbiztonság, de nem árt vigyázni, ha egyedül mész.
2012. júl. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokáig ott laktam, az Üllői út nem vészes,este is nagy a forgalom, de beljebb nem árt vigyázni, pl ha sötét bőrű embereket láttam egy kapuba inkább átmentem a túloldalra. Azért nem kell túlizgulni, nem kell attól rettegni, hogy minden sarkon leütnek :)Inkább beszólogatós cigány gyerekekkel lehet összefutni, velük meg nem kell foglalkozni. Csak ésszerű óvatosság kell, mint bárhol máshol éjszaka a városban.
2012. júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azon belül a Ludovika Tér és Klinikák metró bejárat? arról tudsz mondani valamit?Milyen veszélyes ott a metróhoz lejárkálni?
2012. júl. 5. 14:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Kell hozzá bátorság, mert az pont az a peremterület, ami kissé "nyócker"


De van ismerősöm, aki ott lakik és még nem panaszkodott.

Egy kis bátorság nem ért. Ja és a zsebbe egy 500-as vagy egy spray.

2012. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én oda járok iskolába. volt 1 zűrös ügy a parkolóba reggel fél 8-kor és annyi. jártam arra este is, amikor úgy volt órám és semmi bajunk nem esett.
2012. júl. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem hogy a Raoulba jártál?
2012. júl. 5. 20:31
 7/8 anonim ***** válasza:
igen raoulos voltam és jelenleg is az vagyok
2012. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyvárad téri metró felé menj, közelebb van, egy parkolón keresztül vezet az út, és arra többen vannak mint a klinikáknál, tehát biztonságosabb is.
2012. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!