Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tegnap lelakatoltam a bicajoma...

Tegnap lelakatoltam a bicajomat, mielőtt elmentem dolgozni. ~9 óra múlva végeztem, mentem volna haza, de nem tudtam kinyitni a lakatom, pedig jól ütöttem be a számkódot, így gyalog mentem haza. Mitől lehetett? A nagy melegtől? Levágjam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
A következő lesz a másik.
2012. júl. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi?
2012. júl. 2. 12:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy megrongálták? El akarták lopni megsavazták vagy bármi ilyesmi, amivel hazsnálhatatlanná tették. Szoktak ilyet tenni, ha ők nem tudják elvinni, így biztosítják, hogy te se tudd. Aztán ha ők hamarabb jönnek vissza jobb szerszámokkal akkor ők viszik...


Javaslom vágd le és örökké felejtsd el ezeket a számklódos meg rugós dísznek való szarságokat. Sajnos nekem lopták már el ilyenről.

ABUS U lakatot nézz sajna elég drágák, de nem tudnak vele mit kezdeni. Le lehet vágni de olyan eszköz (lángvágó pl. ) kell amit nem mer megkockáztatni emrt a bringa nem ér annyit neki... Én azt hazsnálom az új bringához és nagyon faszányos.

2012. júl. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Visszamentem érte, de most kinyílt..
2012. júl. 2. 13:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor a meleg lehetett. Vagy a tágulástól elcsesződött valami a szerkezetben, vagy megfőtt az agyad, és rosszul emlékeztél a számkódra :) de tényleg tudom javasolni az U lakatot.
2012. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én az első kerékre tettem a lakatot, igy az megmaradt csak egy másik biciklit kellett vennem hozzá ! A marhája most járhat a lopott bringámmal első kerék nélkül.
2012. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!