Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért nem jön be a levegő a...

Miért nem jön be a levegő a szobámba?

Figyelt kérdés
Emeletes házunk van és nekem az emeleten van a szobám, ahol rohadt meleg van. Napközben le vannak húzva a redőnyök és szigetelés is van a házon, de hiába. Este, amikor lehűl egy kicsit a levegő, akkor kinyitjuk az ablakokat meg az ajtókat és egyszerűen az én szobámba nem jön be a levegő! A folyosón még úgy-ahogy kellemes a hőmérséklet, de ha belépek a szobámba itt már meg lehet fulladni.
2012. júl. 5. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van,mégpedig azért mert olyan az ajtó,ablak elrendezése,hogy nem lehet kereszthuzatot csinálni.Ebből kifolyólag,hiába van nyitva az ablak,idebenn meg sem rezzen a levegő.Ha lenne 2 ablak egymással szemben lévő falon,vagy az ajtó lenne az ablakkal ellentétes oldalon,akkor lehetne rendesen szellőztetni,de így teljesen kibirhatatlan! :(
2012. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
részvétem :(
2012. júl. 5. 23:56
 3/4 nicola73 válasza:
Most elsőre azt javaslom fogj egy nagy pokrócot és csinálj úgy mintha kiráznád azzal kikergeted a meleg levegőt, majd nézz körül a Tescoban valami jó kis ventiért és járasad.
2012. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van ventilátorom, de nem tudok mellette aludni. Zavar a hangja.
2012. júl. 17. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!