Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Wekerle telepen érdemes...

Wekerle telepen érdemes lakást vásárolni kisgyerekkel? Rendes emberek laknak arra?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Háát a Barta az eléggé sunyi fajta, a Géza is volt már sitten! Viszont Vili bácsi jófej! A Rósában is van ingyen sör!

XD

(Gy.k: ott készül a "Barátok közt")


[link]

2012. júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Laktam Wekerle telepen és nyugis zöldövezet, olyan kisvárosias.

Közbiztonság szempontjából is jó szerintem. Nem félelmetes még este sem sétálgatni ott és nincs tele kisebbségi kreol bőrűekkel...

Kisgyerekeknek is különösen alkalmas, mert természetesebb környezetben nőhetnek fel a zöldövezet miatt, mint a panelrengetegben.

2012. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én Wekerlén élek mióta az eszemet tudom. Imádom, nem hiszem, hogy elköltöznék. Gyönyörű zöldövezet, rengeteg fa, madár, a Kós Károly téren gyönyörűen felújított és rendben tartott játszótér van, nagyon sok a kisgyerekes család, óvodák, iskolák, uszoda. Arról nem is beszélve, hogy 10 perc alatt a Határ úton vagy busszal (194, 199, 99, 148), ahonnan metróval újabb 10 perc alatt bent vagy a belvárosban :)
2012. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

6 éve élek Wekerlén, tizenegy-tizenkét éves voltam amikor ideköltöztünk és nem volt még negatív tapasztalatom az itt lakókkal. Ide jártam általánosba (is) és nem mondom hogy nem volt 1-2 rossz arc, de azokat nem nagyon szoktam erre fele látni. Arra figyeljetek hogy a panelek között, meg a KöKi Terminál és a KMO környékén ne nagyon járkáljatok sötétben, ha mégis muszáj akkor menjetek busszal vagy a forgalmasabb utakat válasszátok, ne a kihalt mellékutcákat. De amiről beszélek az már nem Wekerle, csak azért mondom mert ha itt laktok akkor útba eshetnek ezek a környékek, szóval arra óvatosan.

Egyébként Wekerlére belépve az ember elfelejti hogy Kispesti panelek és forgalmas városi utak veszik körül. Van egy olyan leírhatatlan hangulata és kisugárzása a környéknek. Csendes, békés, kellemes, jó közérzetet kelt bennem. És ahogy az előttem szóló is írta, gyönyörű szépen megcsinálták Wekerle centrumát, a Kós Károly teret. Itt rendezvényeket is szoktak tartani, annak is érdemes utánanézni a wekerle.hu-n. Érdemes tenni egy (vagy több) sétát télen is, a frissen hullott hóban. Az egyszerűen meseszép, ahogy ezeket a jellegzetes épületeket és a sok fát befedi a hó, azt egyszerűen látni kell. Egyéb látványosságok közé tartozik még a Kós Károly tér melletti "Barátok közt ház", ha jókor jártok arra még egy-egy forgatást is elcsíphettek :D

Remélem sikerült meghoznom a kedveteket :-)

De ha nagyon vizuálisak vagytok akkor itt van pár szép fotó: [link]

2012. aug. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!