Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik az olcsóbb: házközponti...

Melyik az olcsóbb: házközponti fűtés egyedi méréssel vagy távfűtés egyedi méréssel?

Figyelt kérdés
Budapest, másfél szobás panellakás.
2012. júl. 8. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit vagy otthon. Nekünk távfűtés van, de megbántuk, mivel sokat utazunk el, és akkor is megy ezerrel a fűtés.
2012. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg itthon vagyok babával még egy évig...
2012. júl. 8. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
A távfűtés sosem éri meg. Távfűtéses lakásba nem költöznék. Jelenleg egy egyedi mérős lakásom van, és mivel sokat nem vagyok itthon, gyakorlatilag csak aludni meg enni járok haza, így a fűtés csak minimálisat megy. Télen eddig max. 8000 Ft volt a számlám. Egyik rokonom, ugyanakkora lakásban lakik, mint én, a fűtése mindig 30.000 Ft vagy több.
2012. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor se éri meg, ha otthon vagy, mivel nem te állítod a hőmérsékletet. MI gyakorlatilag nyitott ablaknál aludtunk télen. Aztán fizessük ki, ami kimegy az ablakon.
2012. júl. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

emberek, itt pofázza szegény kérdező, h egyedi mérős!


ha nem vagy otthon lekapcsolhatod, de ha kisgyerek van, akkor elkél a távhő, h ne fázzon.

nekem bejött a távfűtés a konvektor után, 20 év fázásnak mondhattam búcsút mikor ideköltöztem. nem bánom a 25 ezres számlát sem, mert a gázosban is ugyanennyit fizettem, egyetlen szoba fűtéséért, és ennek fejében még meg is fagytam mikor nagy minuszok voltak.


az egész fűtésmizéria csak parasztvakítás. ha kiszámolod, éves szinten, akkor kb ugyanott vagy, szóval nem érdemes ezen pörögni.

2012. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!