Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tehetek, hogy kifizessék...

Mit tehetek, hogy kifizessék az albérlőim a tartozásukat?

Figyelt kérdés
Két évig laktak a lakásban az albérlők,én küldtem el őket mert a testvérem elvált és nincs hová mennie.A rezsit felhalmozták, kb.180 ezerrel tartoznak amit részletekben kell fizetnem ezek után.(így engedte a közműszolgáltató)De hát ez az övéké lenne... Szerződés nincs, tehetek így valamit? Be lehet rajtuk hajtani vagy felejtsem el?

2012. júl. 11. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nincs esélyed erre, ha bíróságra mész még téged büntetnének meg amiért nem hivatalosan csináltátok.
2012. júl. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Törvényes úton nincs rá esélyed. Legfeljebb felbérelsz pár sötét lelkű embert hogy verjék ki belőlük. De ezzel szerintem ne játszadozz. Vagy addig zaklatod őket ameddig nem fizetnek, vagy elfogadod tanuló pénznek hogy legközelebb csináljatok szerződést.
2012. júl. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gomzoli ***** válasza:
A másik meg az, hogy ha a lakásodat kiadod, akkor a legelső utatok közösen a víz- gáz- áramszolgáltatóhoz vezessen, ahol mindent átírattok az ő nevére! Hamar el lehet intézni mindenféle illeték és különös hercehurca nélkül, pár formanyomtatvány kitöltésével. Ha ezután adósságot halmoz fel, az már az ő sara.
2012. júl. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kértél tőlük kauciót a beköltözés előtt???...

Mert abból fedezhető lenne a tartozásuk...


(A KAUCIÓ kb. 2-3 havi albérleti díj összege, melyet a Tulajdonos visszatarthat a Bérlő tartozásaira vagy károkozásai fedezésére.)

2012. júl. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így jártam nincs megoldás félholtra lehetne őket veretni én erre gondoltam de még engem csuktak volna be ha kiderül hogy benne vagyok.90 ezret fizettem ki 2 nap alatt kb 10éve mert már kötötték volna ki a vizet villanyt.
2012. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!