Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen Pécsen a Rózsadombon...

Bt79 kérdése:

Milyen Pécsen a Rózsadombon lakni? Milyen hely a Polgárszőlő utca?

Figyelt kérdés

2012. júl. 12. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Busszal nem a legegyszerűbb a bejárás a belvárosban.
2012. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
11%

Szia! Én Rózsadombon lakom. A levegő tiszta és friss, az emberek 90%-a baromi intelligens, az iskolák szépek és magas színvonalúak, egyszóval: Ez tényleg Rózsadomb! :D


Érdekes egyébként, hogy sokan mondják, hogy mennyire sznob hozzáállásúak az itteni emberek, de ez nem így van. :/ Én pl. egy csomó híres (és gazdag) ember gyerekét ismerem (szándékosan nem írok nevet), de mégsem járnak Gucci, meg Louis Vuitton táskákkal, meg ruhákban. Oké, nem a kínaiból öltözködnek, de azért nem adnak annyit a külsőre, meg az olyan értékekre, amik semmit nem számítanak. :/


Egyébként ha elmész innen egyenesen Békásmegyerre, látni fogod mekkora különbségek vannak a két hely között. És itt most nem arról van szó, hogy Villák meg Kastélyok helyett Panel házak vannak, hanem a lakosságról. A Békásiak undorítóak, lekezelőek, buták és nem utolsó sorban primitívek (tisztelet a kivételnek). Egyik ismerősöm ott lakik, és mielőtt oda költöztek volna Rózsadombi iskolába járt. Úgy gondolta, nem fog reggelente fél órát utazni, átiratkozik a körzeti iskolába. Rossz döntés volt, mert már az első nap az egyik cigány csaj belé kötött, meg elé köpött, meg megfenyegette, hogy megveri. Mesélte, hogy mikor Rózsin tanult, akkor az első napokban csak nem beszéltek vele, de nem verték. Fél óra út, és ekkora a különbség :P

2012. szept. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 2. válaszoló. Pécsről kérdezett a kérdező.
2012. szept. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
10%
Ez esetben elnézést, félrenéztem: Azt olvastam, milyen Pécsen és Rózsadombon lakni :P De bele nem haltál kedves 1. válaszoló, ha egy kicsit a Budapesti Rózsadombról is megtudtál valamit, ugye? :-)
2012. szept. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!