Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ciki kis házban lakni?

Ciki kis házban lakni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 14:50
 1/9 anonim válasza:
100%
már miért lenne az? főleg, ha a sajátod! van, akinek még olyan sincs.
2009. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem!

Nagy házban ciki lakni, amikor hozzák a gázszámlát:(

2009. júl. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj..Én és a férjem a nagymamám picike házában lakunk. Pirinyó fürdőszoba, icipicikonyha, egy közlekedő, kettő db 20 m2 szoba. Picike fáskamra és kert. Ennyi. Valamennyit költöttünk felújításra.Középvezető vagyok egy cégnél, a férjem szintén. Soha a büdös életben nem fogok egy r.ohadék banknak sem fizetni 86 éves koromig a hitelt. Ellenben láttam már a Niagara vízesést, láttam a riói karnevált, a grand kanyont, nekem a halálos ágyamon nem arra kell visszaemlékeznem, hogy hú mekkora buli volt egész életemben nyomorogvan törleszteni a banknak...

Ha nem lenne egy házikó, akkor sem költenék soha több tíz milliót rá, akkor is csak egy max 4 milliós picikét vennék. Persze ahol én lakom,olyan környék, hogy van erre lehetőség... Pesten, belvárosban persze biztosan neccesebb..Tehát eszedbe ne jusson cikinek érezni. Aki lecikizi, az vegyen neked nagyobbat.

2009. júl. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,egyébként szeretek itt lakni,csak ha jön valaki sülyednék el legszivesebben,lehet ez attól van,hogy gyerekkoromban ha elmentünk valahová állandóan mutoggatták a szobákat,szép butorokat..na nekünk nem volt mit mutogatni meg most sincs,csak a gyönyörű kislányom meg a szép cicáim!!!Azonkivül nem sok kis házat látok,csak több a nagy és nem az emeletesekre gondolok
2009. júl. 13. 16:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, legalább nem kell annyit költeni rá.

Tudod, inkább én is laknék egy kis házban, mint egy hiteles lakásban.

2009. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
15.23-as, értem az érvelésedet, de vigyázz, aki ilyen buta kérdést tesz fel, hogy ciki-e kis házban élni, a válaszod alapján még azt találja hinni, hogy az nem,ha kis házban élsz, de ciki, ha nem láttad a Niagarát, a riói karnevált, nem utaztad be a fél világot. Ettől eltekintve abszulút egyet értek Veled. egyáltalán nem ciki kis házban élni.
2009. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Oké, látom nem értette félew a kérdező:)
2009. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
félew= félre (bocs)
2009. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Én a 2 éves kislányommal és ősztől a 2. babámmal élünk egy 100 nm-es házban, férjem nem él velünk már, de nagyon szeretnék inkább egy picike házikóban lakni.

Nekem túl üres. Nem a bútor hiányára értem, hanem vhogy nincs élet a házban. Nem szeretek itt lakni. Inkább meglennék egy másfél szobás házban. Tehát nem ciki, én kifejezetten szeretnék kis házban lakni :)

Ne szégyelld.

2009. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!