Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A sütőm zománc részére fekete...

A sütőm zománc részére fekete foltok égtek rá, azóta már többször is használtam a sütőt, a foltok nem jönnek le (rögtön már azután se jöttek le, hogy odaégtek), van valami módszer, hogy eltüntessem őket?

Figyelt kérdés
Annyira jó lenne, mert szép sütő lenne, de így most nagyo n ocsmány szegény.

2012. júl. 16. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
zsíroldót ráfújsz hagyod állni fél órát utána lesikálod ha nem jön le akkor többször kell ezt csinálni nekem 3alkalom után jött le
2012. júl. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ! ehhez valami spéci márkát kell használni, vagy bármi jó (pl. Cillit zsíroldóm van)
2012. júl. 16. 17:38
 3/5 anonim ***** válasza:

hali


nálunk a cillit termékek finoman szólva semmire se voltak jók...


inkább vegyél Well Done hideg zsíroldót (így fest: [link] ) nálunk ez nagyon bevált. befújod a felületet szunyálsz egy fél órát/órát és lazán letörlöd a zsírt :D legalábbis nálunk ilyen módival szedett le több éves zsírpacákat is a sütőről és a tűzhelyről. szó szerint, letöröltük egy nedves szivaccsal a sok éves odaégett cuccot a gázláng kijövő bigyójának tövéből :)


megjegyzem, hogy a Well Done összes terméke kiváló minőségű. csak ajánlani tudom őket :)

2012. júl. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, nagyon örülök, hogy van még remény :)
2012. júl. 17. 08:55
 5/5 anonim ***** válasza:
A Well Done hideg zsíroldója a legjobb,de mindenképp gumikesztyűben csináld és lehetőleg nyitott ablaknál.
2012. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!