Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » KIS FEKETE FÉRGEK jelentek...

KIS FEKETE FÉRGEK jelentek meg 100-ával a fürdőszobában a fix kádparaván alatt, és hiába írtom újra jön. Nem segít, se a Domestos, se a Szavo, se a Floraszept. Most meszet javasoltak. Mik ezek és hogyan lehet írtani őket?

Figyelt kérdés
A fürdőszobát rendszeresen takarítom, de a kádparaván alól bújnak elő ezek a puhatestűek. Még nem találtam rá gyógyírt.

2012. júl. 19. 15:02
 1/3 anonim válasza:
bő sóval hintsd be
2012. júl. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg valami ászkák, vagy ehhez hasonlóak lehetnek, ha fekete a színük, de a leírás alapján akár nagytestű hangyák is lehetnek.

Szerintem mindenképp érdemes valamilyen mérget kipróbálni(erős mérget, mert a férgek nagyon szívós állatok), a meszet meztelencsigához használják, de lehet hogy beválik a kád külső részének kimeszeltetése + állandó vagyszeres felmosás.

Ha ez nem válik be, szerintem fordulj szakemberhez.(rovarirtó)

2012. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! Tegnap leszereltük a kádparavánt, és vele együtt ezek a piócára, gilisztára hasonlító kis piszkok is eltűntek. Természetesen tele volt a kádparaván alja velük. Egyértelmű, hogy ott tanyáztak. Utána lefertőtlenítettem és most várok, hogy a paravánnal vettük-e ezeket az állatokat, vagy itt teremnek a fürdőben.
2012. júl. 20. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!