Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tele van léggyel a lakás....

Tele van léggyel a lakás. Mivel irthatom ki őket? Háziállataim miatt spray kilőve. Rengeteg van már és nagyon zavaróak.

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 15:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%
Nyiss egybe mindent, aztán hagyd éjszakára nyitva az ablakot valamelyik olyan helyiségben, ahová reggel besüt a nap. Napkeltekor ki fog repülni az összes. Én is így szabadultam meg tőlük.
2012. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Szúnyogháló
2012. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ki van nyitva reggel mindig az ablak. Szúnyogháló volt, de az egyik ablakról felújítás miatt leszedték. Na, meg itt jár ki-be a macskám. Megpróbálkozom azért az ablakos dologgal, igaz egybe van nyitva az a két helyiség, ahol a legyek vannak.
2012. júl. 19. 15:29
 4/25 anonim ***** válasza:
59%
Reggel nem elég kinyitni, éjszaka kell, mert akkor mennek ki, amikor odakint kezd világosodni.
2012. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Éjjel is nyitva van a macskának. De, akkor most éjjel kitárom. Köszi a tippet! :)
2012. júl. 19. 15:34
 6/25 anonim ***** válasza:
22%

Én a helyedben nem mernék tenni semmit, van ilyen légycsapó(műanyag nyél, a végén rugalmas műanyag "lapát",amikor nagyon megszaporodnak, vagy csak egyszerüen ráérsz, nagyon unod magad, és látod, hogy a legyek meg ott "viribülnek"(értsd: zümmögnek) a lakótérben,akkor kezdd el őket lecsapkodni...mindig azt a 2-3-4-5-öt,ami épp ott dong-zsong a lakásban. Aztán ablak betesz, ventillátor bekapcsol(ha nincs,azt néhány ezerért lehet venni) aztán ha a venti közelébe(de azért ne mellé, mert még megfázol, vagy huzatot kap a szemed)ülsz,akkor hűvös is lesz, meg legyek se lesznek onnantól már.


Ha pedig gazdag vagy, vagy épp csak nyakadba zuhan egy nagyobb összeg,akkor szerintem -ha ez nyáron van,akkor az aktualitás okán, ha pedig télen lenne esedékes, akkor a nyárra gondolva- ruházz be egy légkondiba...akár csak mobil légkondi is megteszi.


Jövőre is lesz nyár, ilyen forró kánikulában tuti megéri.

2012. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gazdag...
2012. júl. 19. 15:38
 8/25 anonim ***** válasza:
Ezzel az ablaknyitogatással csak óvatosan! Én a kánikula idején még éjszaka nyitottam ki minden ablakot, és 6-7 között, amikor becsuktam mindent, az egyik olyan szoba volt tele léggyel, ahova amúgy alig jön be légy!
2012. júl. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Vegyél ilyen légyfogó szalagot:

[link]

2012. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
2012. júl. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!