Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek a bogarakkal?...

Mit tegyek a bogarakkal? Nagyon sok van.

Figyelt kérdés

Kicsi (kb. 3 mm) bogarak vannak a szobámban (egy szobát bérlek, külföldön vagyok). Nem tudom, hogy mi ez, de arra gyanakszom, hogy muslica (ha az tud repülni... nem értek hozzá sajnos). Mit tehetek ellenük, ami lehetőleg minél elérhetőbb és/vagy olcsóbb módszer?

(Tisztaság van, a szemetet kivittem, el van mosogatva, nincs undorító kajamaradvány, szellőztetek, nem is értem, csak egyre több jön be :( )

Segítsetek, légyszi!



2012. júl. 21. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ágyi poloska. Szakemberrel írtasd ki, másképp nem szabadulsz tőlük.
2012. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ágyi poloska nem tud repülni :)
2012. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A második vagyok. Muslinca többnyire a gyümölcsökre megy. Ha bentről jön, repül és mérete mint a muslincáé, akkor lehet egy olyan apró légy fajta, ami a nem használt vagy eldugult csatornából, zuhanyzóból, mosogatóból jön fel. Ez esetben öntsél domestosos vagy más fertőtlenítős vizet a lefolyókba. Ha kintről jön, akkor lehet egy nővényi kártevő, pl a szobád közelében lévő fáról, ez esetben ne szúnyűghaló a megoldás. Kép nélkül ez jutott eszembe.
2012. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!