Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Savanykás szag a lakásban, mitől?

Savanykás szag a lakásban, mitől?

Figyelt kérdés
amikor belépek a lakásomba ilyen savanykás szag csap meg, de aztán már mindent végszagoltam és semmiből nem érzem. mármint abszolút rend és tisztaság van, a falakat is végszagoltam, de semmi szaguk nincs, nem tudom honnan jöhet és mi ez és mit lehet vele tenni. Úgy 1 perc után már nem érzeni, csak hát na, kellemetlen erre hazaérni, eddig nem volt, vagy időszakos
2012. júl. 25. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:

ha olyan házban laksz, akkor jöhet a szellőzőből is. lehet, h az egyik szomszédod büdös...

ha levittél minden szemetet, ki van takarítva rendesen, akkor nem hinném, h a te hibád lenne a szag.

de azért nézz át mindent, hátha valahol ott felejtettél valamit, és annak lett valami szaga.

2012. júl. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy kívülről jön, pont, hogy keveset tudok szellőztetni, napközbe nem vagyok otthon, kis szellőző rés van, de sehol máshol nem szellőzik és ez éjszakára is vonatkozik, szóval 16-18 órákat szellőzés nélkül van. de bűzforrást nem találtam, ahol erőssebb lenne vagy ilyesmi, főleg, hogy fél perc és megszokja az ember, meg addigra kiszellőzik
2012. júl. 25. 13:16
 3/6 anonim válasza:
nem lehet hogy valami romlott étel,vagy tényleg a szomszédból jön!ajánlom hogyméz körül a házban és a szomszédban is :)
2012. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
vagy nem lehet az hogy valami eszköz ég kifelé és olyan égett szag van ?????
2012. júl. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
milyen szagot érzel ????
2012. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát tegnap olyan savanykás volt, most inkább olyan vízes szag, ha van olyan, de lehet a kiteregetett ruháktól:)
2012. júl. 26. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!