Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tényleg olyan undorító utcai...

Tényleg olyan undorító utcai papucsban zuhanyozni?

Figyelt kérdés
Albérletben lakom, és a lakótársaim állandóan letolnak, mert én az utcai papucsomban szoktam beállni a zuhany alá, mezítláb ugyanis nem merek, mert félek, hogy elcsúszok a zuhanytálcán (megtörtént nem egyszer...). Szerintetek is olyan gusztustalan dolog? Semmi nyoma nem marad a zuhanyban, mivel egyrészt mindig kitakarítom magam után, másrészt pedig a papucsról is leázik egy pillanat alatt az összes kosz. Amúgy nem szoktunk a lakásban utcai lábbelit hordani, azzal buktam le, hogy a fürdőszobából kifelé jövet rajtam volt a papucs, ami akkor már nyilván tiszta volt:)

2012. júl. 25. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Most azon töröm a fejem, hogy vajon strandpapucsban rohangálsz az utcán, vagy bőrpapucsban zuhanyzol. :)

Egyébként praktikusabb lenne csúszásgátlót venni a zuhanyzó aljába. Amúgy engem nem zavarna, bár elég furcsa ötlet.

2012. júl. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem gáz és gusztustalan.

Az utcai koszt, kutyaszart, partihányást, hajléktalanhúgyot szépen beviszed nemcsak a fürdőszobába, de a kádba is.

"Mindig kitakarítom magam után." Ja, persze, kit etetsz meg vele, hogy minden este zuhanyzás után kisikálod fürdőszoba-tisztítóval a zuhanytálcát?


Legyen 500 forintos kínais gumipapucsod zuhanyzásra, amivel nem csúszol el.

2012. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a munkahelyemen zuhanyzok mindig, nem szívesen állok be mezítláb a zuhanyba, itt meg mezitláb papucsban vagyunk, abban szoktam lezuhanyozni, szerintem nem gáz, te is félted a lábad.
2012. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs kéznél strandpapucsod, inkább menj utcai papucsban a mások által is használt zuhanyba, mint mezítláb. gondolj arra, hogy a legtisztább ember lába is lehet gombás és akkor te is összeszeded. Mások véleményével pedig ne törődj. az egészséged az első.
2012. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nyilván gumipapucsról van szó, amiben általában a boltba, menzára szoktam leugrani, egyébként inkább elegánsan öltözködöm, nem a stílusom:) Amúgy először csúszásgátlót szerettem volna, de a többiek nem mentek bele, szerintük nem kell (én fóbiásan félek az elcsúszástól). Lehet, hogy veszek egy másik papucsot akkor erre a célra, bár szerintem az olcsóbbakkal ugyanott lennék, mintha mezítláb zuhanyoznék:S
2012. júl. 25. 16:24
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nem zuhanyoznék utcai papucsban. Nem csak azért, mert azzal minden koszba belelépsz az utcán, hanem mert ha mindennap áztatod (merem remélni, hogy naponta zuhanyzol), akkor elég hamar tönkremegy. Nem zuhanyzáshoz találták ki az ilyen papucsokat, azért utcai papucs a neve. Zuhanyzáshoz, áztatáshoz a strandpapucs való, ami, ahogy felettem írták kb. 500Ft, ha az albérleti díjat ki tudod fizetni, akkor ezt is.
2012. júl. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gusztustalan, csak simán nem praktikus. Tényleg egyszerűbb lenne direkt erre a célra venni egy másik papucsot, bár ez is fura, h a lakótársaid nem engedik a csúszásgátlót:/ Mindenkinek lehet egy mániája vagy szokása. Én pl. attól félek, hogy ha szaladok a lépcsőn, akkor orra esek és kitörik a fogam:P
2012. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki papucsban zuhanyzik az egy dolog, de az utcai papucs tényleg undorító. Vegyél kifejezettem erre a célra olyan nagyon vékony talpú papucsot, amit zuhanyzás után leveszel a fürdőszobában és átveszed a lakásban hordottat. Nem is értem, kijössz a zuhany alól és a vizes papucsoddal rohangálsz a lakásban? persze tiszta meg minden, de annyira nem lehet letörölni, hogy száraz is legyen. Hogy néz ki a lakás ahol jársz? Gondolom csurom víz.
2012. júl. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

vagy csúszásgátló


[link]


[link]


[link]

2012. júl. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 intrepid ***** válasza:
Csúszásgátló: megnéztem a linkelt képeket, mindegyik csúszásgátló vagy lukacsos, vagy bordás, na abból mosd ki a bacikat. Tehát saját papucs, az a legbiztonságosabb.
2012. júl. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!