Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha így helyezek el egy kádat...

Ha így helyezek el egy kádat a tetőteres fürdőszobában, akkor lehet ebben kényelmesen állva zuhanyozni?

Figyelt kérdés

[link]


(1 m-es támfal esetén)


2010. dec. 12. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, és mi megemeltük a támfalat 80 cm-rel. A kutya nem nézte (mérte) meg, pedig voltak kint a lakhatási miatt az önkormányzattól :)
2010. dec. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kényelmesen semmiképp, és mindenképp csempézd a falat, mert a képen így vicces, az első zuhany után nem így nézne ki. :D
2010. dec. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nekünk sincs csempézve a ferde fal, azt nem is lehet, lepotyogna róla a csempe. 5 éve lakunk itt, és a fal most is úgy néz ki, ahogy beköltöztünk, pedig én csakis állva zuhanyzok a kádunkban, a férjem és a gyerek ülőfürdőznek benne. (Update: Ha rá is fröccsen a fürdővíz, mi történik? Megszárad).
2010. dec. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ha elég magas a tető szöge. Mert ugye ha 45 fokos, és mondjuk a kád 150 centi hosszú, akkor a végére már 2.50 magas a plafon.
2010. dec. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kiírtam egy másik kérdést egy tetőtér tervünkről. Itt az alaprajz is, látszik rajta a fürdőszoba. A háló 4-gyel határos fal mentén lenne berakva a kád.


http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__137770..

2010. dec. 13. 11:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nekünk csempézett a ferde fal, nem potyog a csempe...
2010. dec. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

7:25-ösnek:

A kád végénél tényleg 2,5 m magas ebben az esetben, de az ember nem ezen az egy ponton áll. A forgolódáshoz, hadonászáshoz kell kb. 1 m széles hely.

Ott meg még csak 1,5 m a belmagasság. Egy alacsonyabb nő is a tusolóval felér legalább 1,9 m-ig.

A barátnőméknél a ruhák lógnak mindig a kád fölött, kínszenvedés meggörnyedve tusolni.

2010. dec. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is fix ruhaszárító van a kádhoz képest kb. 1.8 m magasan. Engem a 165 centimmel nem zavar. Mondjuk a párom lehet, hogy igen, azt nem tudom. :D
2010. dec. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!