Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyiért kötik be a gázórát?

Mennyiért kötik be a gázórát?

Figyelt kérdés
Egy 10 emeletesbe lakunk és most leválasztottak minket, hogy a gáztűzhely után külön kell az E-on nak fizetni.Mivel kp-fűtés van ezért a házba 1 db gázóra van.A lakásba külön nincs.Így sztem egy átalányt fog a szolgáltató +határozni mennyit fizessünk havonta.Mi nagyon kevést gázt használunk főzésre, inkább csak mikrózunk és vízforralót használunk.(fiatalok vagyunk keveset vagyunk otthon, a kaját meg a család +főzi nekünk)Így ha pl.megállapít 2-3000Ft-ot az e-on sztem sok mert nem is használnánk el.HA gázórát köttetnék be mennyibe kerülne?Vkinek van ezzel a leválasztott tűzhellyel vmi tapasztalata? Köszi!
2009. júl. 16. 09:47
 1/1 anonim válasza:
100%

Most jártam végig egy gázóra áthelyezés procedurát.

Kezdés.Meg kell terveztetni a rendszert. kb 40-50.000.-

Engedélyeztetni kell. Én 28.000.- et fizettem az óráért ami a gázmüvek tulajdona marad.(bérleti dij?)

Szerelö aki bevan jegyezve a gázmüveknél.

nekem ez 180.000.- ezerbe volt.

Jöhetnek a szerelők.

Gázora bekötés.stb,stb, plussz 28.000.-

Drága mulatság.

Jól számold ki hogy megéri-e?!!!!!!!

2009. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!