Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a neve a panelházak aljában...

Mi a neve a panelházak aljában lévő raktárszerűségeknek, ahol általában mini boltok vannak?

Figyelt kérdés
Rákeresnék neten nincs-e ilyen eladó, de nem tudom mit írjak be...
2012. júl. 27. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Üzlethelyiségnek hívják őket.
2012. júl. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem mondod :)


Ha üzlethelyiségre keresek rá az adott városban nem dob ki ilyeneket, ezért érdekel a pontos neve (valamilyen tároló ez a panelok alján amúgy)


Pici ablaka van (nem kirakat üveg mint egy rendes boltnak)

És ha bementél a panel ház első ajtaján ott tudsz bemenni. (a második ajtó zárva van)


Ennél jobban nem tudtam körülírni. Gondolom ezeknek van valami neve.


Kérlek szépen kedves első (aki szerintem enyhén értelmi fogyatékos) máshol éld ki szarkazmusod. Nem vagyok ostoba.

2012. júl. 27. 21:22
 3/5 A kérdező kommentje:
Megint úgy érzem kár itt bármit kérdezni, több választ inkább nem kérek, köszönöm!
2012. júl. 27. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek bérlemények,amiket a ház kezelésében lévő szövetkezet,illetve a ház gondnokság adhat ki.

Máshogy nem tudom nevezni,mint a panel bérlemény vagy panelház kiadó üzlethelyisége.

2012. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem üzlethelyiségként veszed, hanem valami tárolóként, ha át akarod nyilváníttatni, akkor az össze lakó írásos beleegyezése kell.

Egy több száz lakásos tömbben ez elég problémás lehet. Elég csak ha egy a 10.-en lakó öregasszony megfúrja, és máris nem nyithatsz benne boltot.

2012. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!