Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti élnétek máshol?

Ti élnétek máshol?

Figyelt kérdés
nem itt magyarórszágon hanem kint külföldön máshól mondjuk németbe, amerikába, vagy máshól csak nem itt it már minden csőd havi 47 ezer ft-ot akarnak bevezetni meg minden adót telefon adót dugó dijat én elhúzok ebből a szar órszágból és ti ?

2012. júl. 31. 08:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szeptemberben megyünk ki Angliába a tesómmal. Szóval a válaszom igen. :)
2012. júl. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Stílusod és írásmódod alapján félek, hogy bármilyen válasz felesleges vagy érthetetlen lenne számodra. De azért megpróbálom. Számtalan országban jártam, négy földrészen, trópusi tengerparton, máshol meg északi fényt csodáltam, gyönyörűek voltak, élmények sorozata, feledhetetlen gazdagság, de Magyarországot (így írják), a Hazámat nem cserélném el semmire soha. A világ legszebb tájain élhetek, a Balaton felvidéke a Föld áldott helye. Mire cserélném ezt el? Semmire!

Hogy nem élek itt anyagilag jól? Hát Istenem, nem vagyok egy nomád életmódot élő, gyökértelen ázsiai népcsoport, hogy mindig a jobb alamizsna felé vándoroljak kunyerálni. Itt születtem és itt is fogok meghalni.

2012. júl. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

És az biztos, hogy te itt élsz?? Csak az írásod miatt kérdezem, ami egy borzadály, már ne is haragudj... Még, ha külföldi lennél, akkor megbocsátható lenne, ha viszont magyar vagy, ásd el magad (lehetőleg nyelvtankönyvek közé...).


Amúgy a válasz: igen! Nagy-nagy álmom USA, évek óta az a célom. De amúgy még Ausztriában, Németországban, esetleg Angliában vagy Spanyolországban is szívesen élnék. Azért ezekben az országokban, mert ezeket a nyelveket beszélem. De elsődlegesen USA, mindenképp.

2012. júl. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ezzel az írással meg gondolkodással jobb is ha elhúzol!
2012. júl. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
Csak Horvátország és Magyarország jöhet szóba!
2012. júl. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
nem az ország a szar, hanem az emberek hozzáállása! félre vagy tájékoztatva. és ugyan, hogy mész ki? vannak végzettségeid? hisztizni mindenki tud... mennyi idős vagy 14?...
2012. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
mért írtok így nekem szerintem béna ország ez én németországot szeretem
2012. júl. 31. 16:22
 8/26 A kérdező kommentje:
a második, harmadik, ötödik válaszolónak mértnem tekeredet a köldök zsinór a nyakába amikór megszületet ?
2012. júl. 31. 16:24
 9/26 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyi idős vagy, de max középsulira tippelek. amíg nem dolgoztál a megélhetésért addig szerintem ne magyarázz! semmi alapod és jogod leszólni ezt az országot..
2012. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
még nincs jogom igazad van de nem is kell istenítenem mert amúgy se lesz idöm mert nem itt fogok élni csak a család miatt jövök vissza
2012. júl. 31. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!