Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hozzájutni ahhoz...

Hogyan lehet hozzájutni ahhoz a bizonyos kettő db. energiatakarékos izzóhoz, amit a környezetvédelmi miniszter ígért?

Figyelt kérdés
Hír: A 65 év feletti nyugdíjasok kettő darab energiatakarékos izzót kapnak a környezetvédelmi minisztréiumtól középmagyarországon /!!!/, hogy az energiatakarékosságot népszerűsítsék. Ezek az izzók 80 %-kal kevesebb áramot fogyasztanak. Megvásárlásuk 46 nap alatt megtérül. Kérdésem még: mit értünk középmagyarországon és miért kivételeznek ebben a régióban az emberekkel?
2009. júl. 17. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Én a Duna-Tisza közé lakom,ez beleesik a Közép-magyarország kategóriába.Még nem hallottam erről a dologról.De nem tudom elképzelni,hogyan működne? Honnan tudják hol laknak 65 év feletti nyugdíjasok? Ki hozza az égőket?Szerintem ez kamu.
2009. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám kb egy hónapja kapta postai csomagban.Heves megyében lakunk.Lehetséges,hogy már kiosztották volna.?
2009. júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A hír nem kamu, egy meg nem nevezett újságban ma olvastam!
2009. júl. 17. 19:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Heves megye szerintem nem Közép_Magyarország,vagy igen ?
2009. júl. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Észak-Magyarország,de szerintem annyira nem körülhatárolható.Kb középen van.
2009. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Végignéztem az eredeti cikket és a www.egymozdulat.hu weboldalt de sehol nem írják, hogy pontosan melyik települések azok, de az ELMÜ is benne van tehát szerintem Pest-megyei települések lesznek benne.
2009. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
65%

Elkezdődött a kampány az MSZP-nél.Egy politikus úr személyesen csavarta be az első 2 vagyis 4 izzót(persze csomó sajtós előtt) Azért 4-et mert a 2 rosszul mutatna a 4égős csillárban(ha nincs ott a sajtó max 2-őt kaphatsz)

Több infó itt: [link]

2009. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem azért a 20 fillérért, de jól kitalálták...
2009. júl. 17. 22:38
 9/10 anonim válasza:
100%

Halkan megjegyzem abból van rá pénz, hogy van aki több pénzt küldött be(számlahiba folytán) mint amennyi a tényleges villanyszámla.Kérdem én:A ROHADT ÉLETBE MIÉRT NEM ADJÁK VISSZA A TÖBBLETBEFIZETÉSEM?


Majd Kolompár Dzsonni is kap 2 égőt mert kissebbség

2009. júl. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan Közép-Magyarország a hét statisztikai régiónk egyike. Budapest és Pest megye alkotja.
2009. júl. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!