Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nálatok is majdnem duplájára...

Nálatok is majdnem duplájára emelkedett a tűzifa ára az elmúlt két évben?

Figyelt kérdés

Felénk két éve még 1000-1200Ft-ért adták mázsáját. Már tavaly is drágább volt, most meg már 1800 alatt nem is nagyon lehet kapni.

Máshol is így van ez?


2012. aug. 4. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Logikus, hiszen ha belegondolsz a gáz drága, ezért aki teheti mostanság vált fára, szénre, ami növeli a keresletet, tehát nő az ár.
2012. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tüzifát még erdei köbméterben érdemes vennie főleg annak aki feltudja darabolni és tudja hol tárolni azt. Amúgy nálunk is drága régen olyan 100 Ft körül tudtam szerezni 1 mázsa fát ami jó volt jól égett és nem volt be nedvesítve sem hogy nagyobb legyen a súlya. Most itt még olyan 1600 körül van mázsája de augusztus 20 után már nőni fog az ára elég brutálisan, haverom szólt ha kell akkor most rendeljem meg. Én neked is javaslom ha teheted most kezdj el beruházni rá mert ismét emelkedni fog az ára.
2012. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pont most csinálom. Ezért is lepődtem meg, hogy már megint milyen drága lett.
2012. aug. 4. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnek nagyon igaza van. Kereslet kínálat! Még mindig olcsóbb, mint a gáz..ezért ilyen drágán is megveszik az emberek.
2012. aug. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De ha így folytatódik a tendencia, még pár év és ugyan ott lesz, mint a gáz.

30 éve fűtök fával, a fenének kellett most mindenkinek rászoknia! :(

2012. aug. 6. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!