Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel lehet a lódarazsakat és...

Mivel lehet a lódarazsakat és fészküket irtani? Vmi házi módszer létezik rá?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 22:59
 1/6 Napkiraly ***** válasza:
50%
disznóperzselő
2012. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
55%
En nem mereszkednek a közelükbe.Adaz dögök ezek.Hivd ki a tüzoltosagot.Nalunk a szomszedban kiirtottak, csak rovarirtoszert kellett elötte venniük.
2012. aug. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én régebben úgy csináltam, hogy amivel a borászok szokták a fa hordókat fertőtleníteni, szóval vettem kénszalagot.

Ez sárga színű papir szerű lapocska, amit ha meggyújtasz kékes lánggal ég , és iszonyú szúrós szaga örökre elűzi azokat a bitang jószágokat.

Biztos a siker!! De csak óvatosan !!

2012. aug. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) A kénszalagos megoldás jól hangzik.
2012. aug. 5. 10:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Kell hozzá egy kis bátorság és alaposan be kell öltözni, de működik. Kell egy pléhkuka vagy egy vashordó vagy bármi hasonló tűzálló masszív edény.

Pár liter benzin, amit előtte beleöntesz.

Egy erős és masszív nejlonzsák. Éjszaka alaposan beöltözve (nálam hosszú nadrág, garbó pulóver, vastag télikabát, motoros bukósisak) nejlonzsákot ráhúzod a fészekre, persze csak a ha látható. A kijárat általában alul vagy oldalt van, zsákot rá aztán leverni ,bele a zsákba és villámgyorsan becsavarni a száját, majd bele a már előkészített kukába, még egy kis benzint vagy egyéb éghető anyagot rá aztán meggyújtani.

2014. aug. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Napkiraly ***** válasza:
Vagy állítasz egy liberális sátrat és gyűjtesz ellenük aláírást
2014. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!