Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miket érdemes vásárolni az...

Miket érdemes vásárolni az IKEÁ-ban?

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Azt amire szükséged van......
2012. aug. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Elsőnél a pont, én is szó szerint ezt akartam írni.
2012. aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teflonos serpenyőt! 400ft-ért vettem nem rég. Nem az a nagyon vékony kínai vacak, annál vastagabb az anyaga, egész jól használható és ennyit szerintem nagyon megért.
2012. aug. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

aminek ki tudod fizetni az árát, és később használni is tudod.

ha most azt mondom, hogy vegyél egy 200ezer ft-os kanapét, akkor megveszed, csak mert szerintem érdemes? :P

2012. aug. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jajj hagyjátok békén! Feltett egy normális kérdést, és erre kap egy csomó provokatív választ. Ha valaki nem tud normálisan válaszolni, akkor minek szólal meg?

Gondolom nem arra célzott a kérdésével, h ha neked bejött az 200ezres kanapé, akkor ő meg is fogja venni, mert Te azt mondtad, h csúcsszuper.

Hanem arra gondolt, h van e olyan, aki vett tök jó dolgokat az IKEÁban, aminek az ár érték aránya egész jó, és minden szempontból meg van vele elégedve a tulajdonosa.


Én pl az Ikeás konyhabútorokkal nem vagyok megelégedve annyira. Szépek és jók, de nagyon drágák. Ezt úgy érts, h a mi konyhánk elég nagy. Kértem az IKEÁtól árajánlatot, és 700ezer ft-ra mondták a bútort, ami nem fából van, és semmi nincs benne (se mosogató, se gépek..semmi)

Na most, egy asztalos, aki itt a környékünkön elég neves, ennél nem sokkal többért megcsinálta fából a bútorunkat, ráadásul akkor már olyat, amilyet én szerettem volna. Be is szerelte..


Viszont pl az ikeás kanapék (EKTORP) nekem nagyon tetszik. Szerintem nincsenek rossz áron, ahhoz képest, amilyen szépek. Nem tudom, h a minőségük milyen, mert olvastam róluk rengeteg jót és rosszat is.


Viszont, ami nagyon jó náluk, az a sok bútorbelső, vagy hogy is mondjam :) Ezek a pakolós tárolók, amiket kedved szerint rendezhetsz. Nagyon praktikusak, sok mindent el tudsz pakolni a szekrényedben (pl egy beépített szekrényben) ha ilyen tárolókat veszel bele.


Én többnyire szeretem az IKEÁT. Ha kinézel valamit, akkor nézz utána neten, h miket írnak róla. :)

2012. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én megterveztem az ikeás programmal az előszoba szekrényt. Semmi luxus, csak fehér ajtók és sima polcok.

Aztán kinyomtattam és elvittem egy asztaloshoz, hogy biztosan olcsóbban meg tudja csinálni, hiszen sima fehér falapok derékszögben összerakva, baromira nem nagy kunszt.

Erre több, mint másfélszer annyi árat mondott, mint az ikeában lett volna. Hát kösz.

Akkor inkább ott vettem, ráadásul a tejüveges ablakost, nagyon szép lett :D és olcsóbb volt.


Imádom a húsgolyókat is! :DDDDD

Viccet félretéve, én szeretem a bútoraik stílusát, van onnan kanapém (ektorp), komplett hálószoba bútorom (malm) és egy előző tulajtól örökölt konyhabútorom.


A konyhabútorhoz szerettem volna egy plusz konyhaszigetet, hát sajnos nem volt két fillér... ráadásul a régi asztallap színben már nem árulnak, azt máshol kellett megrendelnem.


Ja, van BILLY polcrendszerem is és sajnos ott is kivonták a régi bükk színt, amikor kiegészíteni szerettük volna, akkor koppantunk, hogy már nem olyanok a színek :(


A gyerekszoba bútorokkal nem vagyok kibékülve, nekem nem jönnek be, de pl. a hintáik tök jók. Van nekünk egy olyan kerek piros, imádják a gyerekeim.


Mi van még...

Tányérok! Tök jó, sima fehér, nem aggódom, ha eltörik, mert akármikor tudok még venni. Egyben vettük, azt hiszem 365 volt a neve, elég olcsó volt.

A poharakat is ott vettem.


Sajnos az ágyneműiknél a párnák más méretűek, mint a megszokott, nagyon tetszenek, de emiatt sosem vettem.

Ágytakarót viszont igen és elég jó áron.


Remélem elég bő volt a válasz :)

2012. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mire lehet szükséged, de ajánlom a fagyasztott jávorszarvas lasagne-t. Mi mindig veszünk ha ott vagyunk, nagyon finom és otthon csak sütőbe kell bedobni és már kész is.
2012. aug. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!