Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről az...

Mi a véleményetek ezekről az IKEA termékekről?

Figyelt kérdés

Ágy

[link]


Asztali lámpa

[link]


Függőlámpa ernyő

[link]



2012. aug. 8. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
MALM ágyam van 3 éve és sajnos már recseg az ágyrács.
2012. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De amúgy mit bír? Ugrálás? Sex? Állni rajta lehet? Kényelmes?
2012. aug. 8. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy MALM,de nekünk is ilyen fajta ágyunk volt. Mindig szétcsúszott,és én azért sem szerettem,mert a matracról ha kilógott oldalra a lában,mindig ott az a keméyn deszka, szóval nekem nem jöttek be az ilyen fajta keretes ágyak.

Az asztali lámpa olyan semmilyen.

A lámpabúra tetszik, csak nehezen tisztítható.


Bocsi, nem lehúzni akartalak, de a vélemyünket kérdezted.:)

2012. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

látom megy a minimalbüdzsé :)

amúgy egyik termék sem gáz, ha beleillik az enteriőrbe.

a malm ágyak sztem jól néznek ki, pláne ha veszel még hozzá való éjjeliszekrényt is. :)

2012. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

az ágy csak keret. Venni kell még bele ágyrácsot, matracot.


Az asztali lámpának kicsi a fénye, és az IKEA-ban nagyon oda kell figyelni, hogy milyen égő kell bele, mert én láttam már ott olyan lámpát 700 forintért, amibe 2000 forint lett volna a két égő.

A függőlámpa ernyőt sokan szeretik, nekem túl sok fényt elvett, de ez emberfüggő, hogy ki hogy szereti.

Szerintem menj be az IKEA-ba, és nézz körül. Meg a JYSK-ben is. Utóbbiban sok dolog szerintem irreálisan drága, de sokminden van nagyon jó árban, főleg ha akcióban van. Én ott vettem magamnak komplett franciaágyat 45.000 Forintért.

Remélem tudtam segíteni:)

2012. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"De amúgy mit bír? Ugrálás? Sex? Állni rajta lehet? Kényelmes?"


Igen (de én nem próbáltam, csak a gyerekek). Igeeeeen. Igen. Igen.

2012. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az asztallámpa fénye tényleg kicsi, arra jó, hogy filmezésnél vagy gépezésnél legyen háttérvilágítás, de olvasni már nem lehet mellette. Ettől függetlenül nekünk van egy pár a lakásban. A rizslámpa is okés, de venni kell hozzá külön vezetéket. Ez a gyerekek szobájában van, én úgy tompítottam rajta (még így is elég erős), hogy befestettem kékre, fehérrel fodros felhőket csináltam rá, alákötöttem egy kosarat. Kész is a hőlégballon. Belefér pár plüss.(Természetesen nem a plafon közepén van.

[link]

2012. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!