Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten melyik lakótelepre...

Budapesten melyik lakótelepre érdemes költözni?

Figyelt kérdés

Panelba költöznénk Budapestre, hova érdemes költözni, melyik kerület, melyik rész?

->Vonatkoztassunk el attól, hogy mihez mi van közel...



2012. aug. 14. 18:26
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Sztem egész Pesten a Zuglói rész (a mogyoródi úti lakótelep) a legnyugisabb, és legkultúráltabb egyben, viszont nem rózsadombi árakkal bírnak a lakások. Nagyszüleim ott laknak nagyon rég, nyugodt szívvel tudom ajánlani!

2012. aug. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nyócker
2012. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
vagy havanna lakótelep
2012. szept. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
de csak ha szereted a hiperpigmentáltakat
2012. szept. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zolo ***** válasza:
Békásmegyernek sok előnye van. Igaz a város szélén van és hévvel kb. 20 perc a Batthyányi tér. Viszonylag tiszta a levegő, csendes környék közel van a Duna, Budai hegyek. Budakalászon ami kb 1 km. több bevásárlóközpont is van. A lakótelepen mindent meglehet találni óvoda, iskola, orvos üzletek, piac szolgáltatók. A lakás árak is kedvezőbbek mint a belsőbb kerületekben. Az ott lakó emberek is általánosságban normálisak, máshol több problémás lakik. Én úgy tudom az ország legnagyobb lakótelepe van Dunai és hegy felőli része.
2016. szept. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!