Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lányok, nők, asszonyok! Miért...

Lányok, nők, asszonyok! Miért visítotok, ha nincs lehajtva a WC ülőke?

Figyelt kérdés

20 éves nőpalánta vagyok, nemrég kezdtem dolgozni, nemsoká összeköltözünk a párommal. Beszélgettem erről egy közös ismerősünkkel, és ő hozta fel, hogy de gondoljak bele, hogy mennyi idegesítő szokása van páromnak (mivel már együtt vagyunk egy jó ideje, így ismerem és elfogadom őket, szóval ebben nem volt logika...), többek között felvetődött ez a WC ülőke téma is. Én ekkor kifejtettem, hogy nem értem, mi abban a probléma, ha nincs lehajtva, mert hiszen nekem ugyanannyi le-fel hajtogatni, mint neki...

Elgondolkodtam ma ezen, és tényleg olyan sok nő van, aki emiatt hisztizik - miért? Miért olyan nagy fáradság nekik, ha maguknak kell lehajtani?

Meg úgy egyáltalán, nem egyszerűbb az egész, ha nem áll a WC egész nap tárva nyitva, hanem le van csukva a fedele teljesen?


2012. aug. 22. 23:07
1 2
 1/16 anonim válasza:
77%

Szerencsére az én férjem mindig lehajtja maga után,már a kezdetek óta.Viszont,amikor apuék átjönnek,folyton felhajtva hagyják,meg kis papírfecnik vannak beledobálva,ami nincs lehúzva.

Számomra ez undorító,olyan mintha szellőzne a Wc a fürdőszobában.

De ha le van hajtva,meg tiszta a Wc,akkor egyszerűen nem idegesít.

2012. aug. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Mi ketten élünk anyukámmal egy lakásban, és sose hajtjuk le a WC ülőkét. Lehet felháborodni. Ha rendszeresen tisztítva van, nem lesz büdös. Én sem értettem soha, ez miért ekkora probléma. :)
2012. aug. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Férfi vagyok, én már azt sem értem, hogy mivel van a bajuk a nőknek? A WC ülőkével, vagy a WC fedéllel?

Nálunk a teteje (a fedél) sosincs lecsukva, csak ha ráállok, mert valamit el akarok érni róla!

Az ülőke meg mindig le van hajtva. Ha csak vizelek, akkor felhajtom, miután használtam lehajtom.

2012. aug. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Én meg azt nem értem, hogy minek kell azon cirkuszolni, hogy más cirkuszol rajta? A normális állapot az az, hogyha a fedéllel együtt le van csukva, elég gusztustalan, ha vhol nincs. Innen meg mindenkinek ugyanannyi felemelni. Egyébként meg ha ez miatt cirkuszolna bármelyik férfi is, akkor szépen emlékeztetném, hogy azt a wc-t lehet takarítani is, nem csak használni, bár ehhez 99%-ban nem füllik a foguk, úgy mind az összes többi házimunkához.
2012. aug. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Ez egy nagyon jó teszt kiszűrni a hülyepitsa kategóriás nőket.Ha ilyenért is cirkuszol gondolkodás nélkül tiplizni kell mert nemsokára nagyobb gondok lesznek.Van egy csomó értelmes nő is.Mondjuk eleve a tisztaságmániás baktériumfóbiás emberektől menekülni kell ,tapasztalat :D A kissé rendetlen laza embereket kedvelem akik nem ragadnak le ilyen piszlicsáré hülyeségeken mint a wc fedő.
2012. aug. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
Inkább így lehet kiszűrni az igénytelen férfiakat. Ha ezt nem csinálja meg, akkor ennél már csak nagyobb bajok lesznek (pl. szétdobálja a ruháit, nem mosogat el maga után...). Utolsó: te megbuktál.
2012. aug. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy ez tényleg csak azért van, mert az amerikai sorozatokban emiatt megy a hiszti és kell valamin hőbörögni.

Én mindig lehajtom az egészet, sőt fertőtlenítem használat előtt.

A ruhákat viszont van, hogy rendetlenül pakolom el, szal ennek semmi köze nincs az igénytelenséghez.

2012. aug. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Én örülök ha megbuknék egy olyannál aki csak a vérem szívná és agyamra menne.Jobb mielőbb tisztázni az ilyen dolgokat,szerencsére vannak toleráns nők is akik nem akarják megváltoztatni a másikat és nem a civakodás a szórakozásuk.
2012. aug. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%
Igen, vannak, de hogy azoknak nem az ilyen kis takony gyerekek kellenek, az is biztos:D
2012. aug. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
19%
Hát én a helyedben ezt letagadtam volna, az még cikibb, hogy felnőtt fejjel vagy ennyire gyerekes és puruttya. Bocs, de most csak a feleségedet sajnálom, h ennyire igénytelen a férje
2012. aug. 23. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!