Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha állandóan...

Mit csináljak, ha állandóan kinyitja valaki az ajtót, ablakot ebben a melegben?

Figyelt kérdés

Párom szüleivel lakunk, mindenben jól kijövünk, de ezt nem akarják megérteni: ha panelban laksz, akkor csukd be az ajtót és az ablakot, és ne csodálkozz hogyha 38 fok van a lakásban.

Amikor nincs itthon Párom apukája (már 25 éve itthon van, nincs kedve dolgozni), akkor becsukok mindent, és lehűlt a lakás, kellemes idő van.

És rám ordít, hogy nincs levegő!!!! Mondtam neki, hogy inkább 29 fok legyen, mint 38 és forró meleg levegő...

Hogy értessem meg vele, hogy meglehet dögleni miatta?


2012. aug. 23. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
ha eddig nem tudtad vele megértetni,akkor már ezután sem fogod tudni,
2012. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

csak van valami, nekem nem jut eszembe semmi, hogy mit mondhatnák... más mondja, hogy milyen meleg van a lakásban, én nyitott ajtó + ablak mellett mondom, hogy melegem van!

ráadásul: kereszthuzatot csinál, még a kis résekben is forr a levegő...

2012. aug. 23. 14:48
 3/6 anonim válasza:

szellőztessen éjszaka, ha úgy is mindig otthon van, akkor nem lehet akkora akadály, ha levegő kell, menjen ki. Nem kényszer otthon lenni... Én is "levegő-mániás" vagyok, de teljesen értelek.


de rendezhettek egy fogadást, hőmérővel ellenőrizhetitek és a másik 2 családtag a zsűri. :) Aki nyer, annak a módszere alkalmazásra kerül. :)

2012. aug. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Napközben reggel olyan 10 óráig nyitva tartom az ablakot. Utána beteszem őket, elhúzom a sötétítőt, és nagyon kellemes hűvös van a szobában. Délután már kinyitom viszont, amikor nem süt ide a nap. Éjszaka is nyitva van, jó hűs van ilyenkor. Szegény nagyapám is mindig mondta hogy nincsen levegő, azonnal nyissunk ablakot. Bár nappal ő is belátta hogy csak a meleg jön be.
2012. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én nem érzem a "levegőtlenséget".

Sőt, Párom, és édesanyám(amikor lent laktam) sem érezte...

Amikor haza jöttünk nyaralásból, és 6 nap után bejöttem a lakásba: ISTENI IDŐ VOLT! Kellemes hűs levegő. Jó, állott szag, de azt meglehet oldani egy szellőztetéssel.

Ahogy haza ért ez az állat: ablak ajtó tárva nyitva, én be ne merjem csukni, mert agyon vág!

2012. aug. 23. 21:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajna ez egy elég vacak helyzet: az ő lakásuk, azt csinálnak, amit akarnak. Annyit tehetsz, hogy a ti szobátokban bezárod az ablakot.
2012. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!