Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a hang?

Mi lehet ez a hang?

Figyelt kérdés
A 7.emeleten lakunk,és eddig nem volt probléma.De pár napja este 2 és 3 óra között hihetetlen hangos"csörgő kígyóra"emlékeztető hangot hallunk,amitől azért álmából felriadva az ember nagyon megrémül :( Nyitott ablaknál alszunk,gondoltunk már arra is h az utcáról jöhet v valaki lent szórakozik valamivel,de nem volt lent semmi.Esetleg a denevérek adhatnak ki ilyen hangot??Soha nem hallottam még ilyet ezelőtt.Ha van NORMÁLIS ötletetek lécci írjátok le.

2012. aug. 27. 02:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet, hogy denevér.

Ha valaki látott már denevért, szerintem felismeri a hangját.

2012. aug. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Láttam már denevért,ismerem is a hangját mert itt rengeteg van,de ez egész más.Olyasmi hang mintha csörögne valami,vagy nem is tudom...nagyon érdekes.
2012. aug. 27. 03:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Miskolcon én is ilyen hangot hallok régóta, vicces lenne, ha itt laknál.

Itt egy kutya húz magával egy legalább 2 méteres láncot.

2012. aug. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Magyarországon is van 1-2 mérgeskígyófaj.(viperafélék)

Szerintem érdemes egyszer megnézni, hogy mi van lent és a padláson.

Mondjuk emeletes háznál lehet, hogy csörgő, vagy bojler, vagy akármi.

2012. aug. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem Miskolc,Szolnok.De már most fordult elő harmadszorra,és nagyon rossz erre felriadni.Majd megpróbálok jobban szétnézni,csak az a baj h ez nem folyamatos hang,hanem csak pár másodperc,szóval mire kimászok az erkélyig,már sehol semmi :/
2012. aug. 27. 11:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csak pár másodperc, akkor szerintem WC-tartály!
2012. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A vipera ugyan mérges, de semmi köze a csörgőkígyóhoz.
2012. aug. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!